AEG AGB728E4NX Volně stojící šuplíková mraznička No Frost
Kód: AGB728E4NXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Navždy bez námrazy s No Frost
Technologie No Frost brání tvorbě námrazy v mrazničce. Výkon není nikdy ovlivněn a vaše potraviny jsou uchovávány co nejlépe.
Udržujte vaši mrazničku bez námrazy díky technologii No Frost
No Frost znamená, že odmrazování není třeba. V mrazničce se netvoří námraza, a vy si tak můžete být jisti jejím maximálním výkonem.

LED osvětlení pro dokonalý přehled
Vnitřní LED osvětlení vydává diskrétní, měkké světlo, které rovnoměrně ozáří celý vnitřní prostor. LED žárovky jsou navíc menší a energeticky úspornější než standardní žárovky – představují tak efektivnější volbu.

Záruka 10 let na motor
Desetiletá záruka na motor (po registraci na webu AEG) přinese maximální klid vaší mysli. Záruka kryje poškození, ke kterému by mohlo dojít při běžném provozu.

Nechte vaši kuchyň vyniknout s mrazničkou řady DesignLine
Elegantní, moderní design, umocněný plochými dveřmi a kvalitními materiály, to vše dělá z této mrazničky dokonalého pomocníka do každé moderní kuchyně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | + 10 let na invertorový motor po registraci |
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 7332543740963 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | Nad 185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 65 cm |
| Typ: | Šuplíkový |
| Produkt: | Šuplíkový mrazák |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | 42 dB |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | aaa |
| Velikost: | Střední |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 250-300 l |
| Objem přesně: | 279 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 248 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1488 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 7440 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 14880 Kč |
| Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): | -18 |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): | 15 |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): | 43 |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | D |
| Instalace: | Volně stojící spotřebič |
| Délka přívodního kabelu (m): | 2.5 |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Příkon (W): | 183 |
| Ovládání: | Elektronická kontrola |
| Odmrazování mrazničky: | Automatické |
| Osvětlení mrazničky: | Top Panel. LED |
| Chladivo: | R600a |
| Indikace vysoké teploty: | Není |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 1860x595x650 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
