AEG CCB6648BBM sklokeramický sporák SteamBake
Kód: CCB6648BBMCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="AEG CCB6648BBM SteamBake – sklokeramický sporák" text="Moderní sklokeramický sporák AEG CCB6648BBM SteamBake vám umožní péct doma jako v pekárně, připravovat zdravější pokrmy s funkcí AirFry, péct na více úrovních současně a využívat bezpečné teleskopické výsuvy i přesnou sklokeramickou varnou desku."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat AEG CCB6648BBM SteamBake?" list="**SteamBake**\nPečení s párou pro dokonale vláčné pečivo a křupavou kůrku.;**AirFry**\nKřupavé a zdravější pokrmy s minimem tuku.;**Pečení na více úrovních**\nDva plechy najednou a rovnoměrné výsledky díky kruhovému topnému tělesu.;**Elektronický časovač**\nAutomatické vypnutí po uplynutí nastaveného času.;**Teleskopické výsuvy**\nBezpečné a pohodlné vysouvání plechů.;**Sklokeramická varná deska**\nRychlý ohřev a snadné čištění." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/58897_aeg-ccb6648bbm-steambake.jpg?686647aa"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="SteamBake – tajemství lepšího pečení" text="Funkce SteamBake přidá při pečení páru, díky které těsto optimálně kyne. Výsledkem je pečivo s měkkým vnitřkem a křupavou kůrkou – jako z pekárny. Skvělá volba i pro pečené kuře nebo ryby." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/steambake.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="AirFry – křupavé a zdravější jídlo" text="Speciální nastavení a plech AirFry umožňují přípravu hranolků, zeleniny nebo masa s minimem tuku. Díky cirkulaci horkého vzduchu bude vaše jídlo vždy křupavé a zdravější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/airfry.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Pečení na více úrovních" text="Přídavné kruhové topné těleso zaručuje rovnoměrné pečení na více plechách najednou. Můžete tak připravit více pokrmů současně bez obav z nedopečení." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/teleskopicky-vysuv.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Elektronický časovač – už nikdy přepečené jídlo" text="Vestavěný časovač automaticky vypne ohřev po uplynutí nastaveného času. Vaše jídlo bude vždy dokonale připravené bez rizika převaření nebo připálení." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/casovac.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Teleskopické výsuvy – bezpečná manipulace" text="Teleskopické výsuvy umožňují snadné a bezpečné vysouvání plechů z trouby. Rošt lze zcela vysunout a zajistit, což usnadní manipulaci s pokrmy i jejich dochucení." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/teleskopicky-vysuv.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Sklokeramická varná deska – rychlá a účinná" text="Sklokeramická deska se rychle zahřívá, umožňuje přesné nastavení teploty a velmi snadno se čistí. Ideální pro každodenní vaření." img="/user/documents/upload/fotky popisku/Sporaky/sklokeramika.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Funkce SteamBake umožňuje domácí pečení s výsledky jako z profesionální pekárny – stačí přidat trochu vody do spodní části trouby!**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"][mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje SteamBake a k čemu je dobrý?" textFaq="SteamBake přidává při pečení do trouby páru, díky které těsto lépe kyne a pečivo je uvnitř vláčné a na povrchu křupavé. Je vhodný pro pečení chleba, sladkého pečiva, ale i pro přípravu masa nebo ryb."][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Jaký je rozdíl mezi klasickým pečením a funkcí AirFry?" textFaq="AirFry využívá speciální perforovaný plech a intenzivní cirkulaci horkého vzduchu. Umožňuje připravit křupavé hranolky nebo zeleninu s minimem oleje – zdravěji než při smažení na pánvi."][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Mohu péct na více úrovních současně?" textFaq="Ano, díky kruhovému topnému tělesu je teplo v troubě rovnoměrně rozloženo, takže můžete péct na dvou plechách najednou bez obav, že by některý pokrm nebyl dostatečně upečený."][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="K čemu slouží teleskopické výsuvy?" textFaq="Teleskopické výsuvy umožňují bezpečně a pohodlně vysunout plech z trouby, aniž by hrozilo jeho převrhnutí. Usnadňují manipulaci s jídlem i dochucování během pečení."][/mimebox][mimebox type="faq" titleFaq="Jaké jsou výhody sklokeramické varné desky?" textFaq="Sklokeramická deska se rychle zahřívá, přesně reguluje teplotu a snadno se čistí. Je vhodná pro všechny typy hrnců a pánví s rovným dnem."][/mimebox][/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 7333394074092 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Čištění: | Vodou |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Sklokeramický sporák |
| Značka: | AEG |
| Max. příkon: | 10300 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 73 l |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Typ sporáku: | Sklokeramické |
| Typ trouby: | Elektrické, S grilem, S parní funkcí, Horkozvdušné |
| Typ varné desky: | Sklokeramické |
| Vzhled: | Moderní |
| Systém tepelné úpravy: | Ventilátor + kruhové topné těleso |
| Rozměry (VxŠxH): | 847-867x596x600 mm |
| Požad. jištění (A): | 3x16 |
| Plocha největšího plechu (cm²): | 1424 |
| Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): | 0.95 |
| Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): | 0.82 |
| Funkce trouby: | Ventilátor + horní ohřev (bez světla), Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, Kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor + SteamBake, Horní + spodní ohřev |
| Gril: | elektrický pevně ukotvený |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 2200W/1400W/265mm/170mm |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 1000W/2200W/140mm/210mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Výbava trouby - plechy: | 1 smaltovaný plech na pečení koláčů, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty |
| Výbava trouby - rošty: | 1 AirFry mřížka, 1 běžný rošt chromovaný vysoký |
| Výsuvy ve výbavě: | Kolejnice pro rošt |
| EAN kód produktu: | 7333394074092 |
| Distribuce: | CZ |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |