AEG FSE74617P Vestavná myčka nádobí 60 cm Technologie AirDry
Kód: FSE74617PCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Křehké sklo v bezpečí I extra výkonné myčky nádobí umí poskytnout sklu jemnou péči. Držáky SoftGrip v horním koši drží sklenice šetrně, a přitom bezpečně na svém místě. Gumové hroty SoftSpikes zabraňují jejich poškrábání nebo poškození.Vynikající péče a zářivost i bez ručního mytí Systém GlassCare vaše křehké sklenice vždy perfektně zafixuje, a tak jim zajistí dokonalou čistotu i perfektní péči. Technologie SoftGrip pevně, ale přitom šetrně drží sklenice na víno za stopku. SoftSpikes® zase tvoří měkkou a zároveň podpůrnou podložku.
Kontrola stavu letmým pohledem s funkcí Beam on Floor Vestavná myčka nádobí nabízí chytrý způsob, jak vás neustále informovat o stavu mycího programu. V průběhu mytí promítá na podlahu červený světelný paprsek. Když je nádobí umyté, barva se změní na zelenou.
Důkladné mytí nádobí se systémem SatelliteClean® Naše inteligentní satelitní rameno a systém pěti sprchovacích rovin jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se naše satelitní rameno pohybuje různými způsoby. Má tak třikrát lepší pokrytí než běžné myčky.
Snadné nastavení programu pomocí ovládání QuickSelect Ovládání QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce. Zbytek už nechte na myčce. Blyštivě čisté nádobí přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete.
Automatické otevření dvířek AirDry Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zajišťuje efektivnější sušení a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Už žádné zaschlé kapky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | + 10 let na invertorový motor po registraci |
| Hmotnost: | 37.53 kg |
| EAN: | 7332543840502 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Úsporné, C |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Košík |
| Počet programů: | 7 |
| Počet souprav nádobí: | 13 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | 42 dB |
| Spotřeba vody na cyklus: | 11 l |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Funkce: | Rychlé mytí |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Vhodné do IKEA metod: | Ne |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | B |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): | 74 |
| Trvání programu (h:min): | 4:00 |
| Pohotovostní režim (W): | 0.5 |
| Index energetické účinnosti: | 43.9 |
| Instalace: | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Rozměry (VxŠxH): | 818x596x550 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 820-900x600x550 mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.6 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 180 |
| Programy: | 160 minutový, 60 minutový, 90 minutový, AutoSense, eco, Machine Care, rychlý 30 minutový |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 180 |
| Příkon (W): | 1550-2200 |
| Napájecí napětí (V): | 200-240 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Frekvence (Hz): | 50-60 |
| Počet teplot: | 4 |
| Zařízení proti zaplavení: | spínací plovák |
| Typ napouštěcí hadice: | Aqua control |
| Systém sušení: | Technologie AirDry |
| Typ motoru: | Invertor motor |
| Vodní senzor: | Ano |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| Paprsek na podlaze: | červený a zelený |
| FuzzyLogic - množstevní automatika: | Ano |
| Vlastnosti dolního koše: | 4 foldable plate racks, Stainless steel handle |
| Vlastnosti horního koše: | šetrné úchyty na 12 sklenic na víno, 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky pro skleničky, 4 měkké špičky, skládací poličky na šálky, nerezové držadlo AEG, Postranní držáky košíku |
| Kolečka a nožičky: | 2 nastavitelné nožky + 1 nastavitelná vzadu (0-8cm) |
| Účinnost mytí: | 1.121 |
| Účinnost sušení: | 1.061 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |