AEG HK654070XB Varná deska sklokeramická 60 cm Radiant Hob Timer
Kód: HK654070XBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Přesné a pohodlné dotykové nastavení
Požadovaného nastavení snadno dosáhnete pouhým dotykem prstu. Systém DirectTouch vám umožní okamžitý přístup k ovládání varné desky.
Inteligentní využití zbytkového tepla
Časovač Öko šetří energii tím, že během posledních minut vaření využívá zbytkové teplo varné desky.
Profesionální rozsah díky kombinaci varných zón
Profesionální varná deska, která v sobě kombinuje dvojitou, tříokruhovou a víceúčelovou varnou zónu, vám pomůže převzít kontrolu nad vařením.
Nižší spotřeba energie díky zbytkovému teplu
Funkce OptiHeat sleduje u každé varné zóny úroveň zbytkového tepla, abyste ho mohli maximálně využít, a optimalizovat tak spotřebu energie.
Přesné sledování každého kroku vaření
Abyste mohli pečlivě sledovat postup přípravy každého jídla, začíná časovač CountUp na nule a pokračuje v počítání, dokud jej nezastavíte nebo nevynulujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklokeramické varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.84 kg |
| EAN: | 7332543108695 |
| Barva: | Černá |
| Provedení: | Nerezový rámeček |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Sklokeramická varná deska |
| Značka: | AEG |
| Max. příkon: | 7100 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 8000-12000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 4 |
| Funkce varné desky: | Dětský zámek, Minutka |
| Montážní otvor: | 56x49 cm |
| Vzhled: | Moderní |
| Bezpečnostní prvky: | Automatické vypnutí |
| Materiál rámečku: | Nerez |
| Levá přední zóna: | trojokruhová, Hilight s rychlým zahříváním |
| Levá zadní zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá přední zóna: | Hilight s rychlým zahříváním |
| Pravá zadní zóna: | dvojokruhová oválná, Hilight s rychlým zahříváním |
| Indikátory zbytkového tepla: | 7 segmentů |
| Levá přední zóna - výkon/průměr: | 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Levá zadní zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá přední zóna - výkon/průměr: | 1200W/145mm |
| Pravá zadní zóna - výkon/průměr: | 1500/2400W/170x265mm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Radius výřezu (mm): | 5 |
| Popis ovládání: | Elektronické, Na skle |
| Distribuce: | CZ |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 38x560x490 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Instalace varné desky
Jak čistit varnou desku
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |