AEG KKK994500M Vestavný kávovar
Kód: KKK994500MCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Káva jako od baristy
Vychutnejte si jakýkoli horký nápoj - od silného espressa až po cappucino s bohatou pěnou. Každý nápoj bude chutnat jako od baristy. Všechny požadavky nastavíte pomocí ovládání s barevným displejem.
Jemné kávové směsi. Intenzivní espressa. Nebo cokoliv mezi tím. Najděte svou ideální kávu. Ať už silnou či jemnou.
Přízpůsobte množství i sílu každému šálku a připravte si tak kávu přesně podle vaší chuti.
Přesné množství mléka pro každý šálek kávy
Pomocí funkce přesného dávkování spařeného mléka zajistíte každému šálku kávy dokonalou chuť - ať už jde o krémové latte macchiato nebo cappuccino s bohatou pěnou.
Dokonale připravené mléko. Bezchybná káva
Mléko si v termokonvici vždy uchová ideální podmínky pro tvorbu dokonalé pěny. Její konzistenci lze upravit pro všechny typy kávy - flat white či latte macchiato.
Až šest šálků kávy jediným dotykem
Funkce MultiCup je ideální pro podávání kávy několika hostům najednou. Pomocí citlivého ovládacího kolečka můžete zvolit až šest šálků kávy, které budou připraveny zároveň. Vychutnáte si tak výjimečnou kávu bez čekání.
Dokonale zpěněné mléko.
Parní tryska díky vysokému tlaku ohřeje a zpění mléko v ideální konzistenci. Navíc se jedná o okamžitý zdroj horké vody hodící se k přípravě čaje a dalších horkých nápojů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 7332543583683 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Vestavný kávovar |
| Značka: | AEG |
| Objem nádržky: | 2,5 l |
| Tlak: | 19 bar |
| Zásobník na zrna: | 400 g |
| Vzhled: | Moderní |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 450x560x550 mm |
| Ovládání: | Otočný ovladač s LCD displejem |
| Rozměry (VxŠxH): | 455x595x450 mm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Frekvence (Hz): | 50/60 |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
