AEG MBB1756SEM Vestavná mikrovlnná trouba
Kód: MBB1756SEMCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Ještě více možností při vaření
Tato mikrovlnná trouba představuje skvělý doplněk vaší klasické trouby. Nabízí širokou škálu možností přípravy pokrmů i velkorysý vnitřní prostor.
Mikrovlnnou troubu otevřete pouhým dotykem
Mikrovlnná trouba je konstruována s elektronickými dvířky ovládanými na dotyk. To znamená, že se otevřou pouhým dotykem. Díky tomu můžete rychle a pohodlně vyjmout pokrm, který se v troubě připravuje.
Rychlý přístup k individuálně přizpůsobeným funkcím
Často používaná nastavení mikrovlnné trouby lze uložit a rychle zapnout v rámci oblíbených funkcí. Po nastavení individuálně přizpůsobeného programu ho stačí jednoduše zapnout pomocí hvězdicové ikony. Není zapotřebí si pokaždé zapamatovat přesná nastavení. Praktické řešení pouhým stisknutím tlačítka.

Elegantní design pro rychlé čištění
S touto mikrovlnnou troubou je čištění maximálně snadné. Její elegantní design zajišťuje, že nečistoty se nemají kde zachytit. Nejsou zde žádná tlačítka, pouze hladký skleněný povrch. Pokaždé tak máte jistotu dokonale čistého vzhledu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 7332543631506 |
| Barva: | Černá, Nerezová |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Bez grilu, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | AEG |
| Max. příkon: | 1250 W |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 17 l |
| Cenový rozptyl: | 10000-13000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ akce: | Výprodej |
| Typ instalace: | Horní skříňka, Nad troubu |
| Velikost: | Malá |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.4 |
| Materiál vnitřku trouby: | Lakovaná ocel |
| Barva vnitřku trouby: | Bílá |
| Osvětlení vnitřku trouby (W): | 25W, Led |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 360x562x300 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Elektronické otevírání dvířek
Jak nainstalovat mikrovlnnou troubu AEG
Mikrovlnná trouba s otočným talířem
Nastavení oblíbených funkcí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
