AEG NCH84B03AB XT indukční varná deska s odsavačem Bridge
Kód: NCH84B03ABCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Více svobody v kuchyni Varná deska 6000 Bridge Extractor kombinuje indukční varnou desku, která se vejde do 60cm skříně, s výkonným vestavěným odsavačem pro optimální proudění vzduchu. Má také funkci Bridge, která vám umožní kombinovat dvě varné zóny do jedné pro použití většího nádobí.Varná deska Bridge Extractor. Pro větší svobodu v kuchyni Varná deska Bridge je vhodná pro skříňky s šířkou 60 cm a kombinuje indukční vaření s integrovaným výkonným odsavačem par. Pomocí funkce Bridge spojíte dvě varné zóny do jedné s rovnoměrným rozložením teploty, což je ideální pro větší hrnce nebo gril Plancha.
Filtr OdourClean Plus s aktivním uhlím: Lze vyčistit a opakovaně použít
Tukový filtr a filtr s aktivním uhlím OdourClean Plus se dají snadno mýt v myčce nádobí, abyste měli v kuchyni stále čerstvý vzduch a ventilátor vám déle fungoval co nejlépe. Filtry s aktivním uhlím se dají až 8krát regenerovat. Dosahují tak celkové životnosti až 3 roky.
* Uvedená životnost je odhad na základě interního testování. Výkon se může lišit v závislosti na individuálním způsobu a podmínkách používání; skutečná životnost může být kratší nebo delší.
Flexibilní vaření s funkcí Bridge
Funkce Bridge umožňuje propojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak velkou plochu k vaření. Rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše – ideální pro větší hrnce nebo gril plancha.
4 samostatné ovládání jednotlivých zón. Neomezené možnosti vaření
4 individuální ovládání jednotlivých zón s 9 úrovněmi výkonu umožňují samostatně ovládat 4 různé varné zóny a nastavit pro každou z nich jednotlivé časovače. Mezi další funkce patří zvýšení výkonu, aktivní dotyk, dětská pojistka a automatické ovládání odsavače.
Automatické ovládání odsavače. Přizpůsobí se dle toho, jak vaříte
Automatické ovládání odsavače umožňuje zaměřit se na to, na čem záleží – vaření. Varná deska se automaticky zapne a nastaví úroveň odsávání podle vašeho vaření, takže vaše kuchyně zůstane svěží, aniž byste k tomu museli používat ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované s varnou deskou |
|---|---|
| EAN: | 7333394058474 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | A+ |
| Provedení: | Zkosení - 2 strany |
| ? Šířka: | 80 cm |
| Produkt: | Kombinovaná varná deska s odsavačem |
| Značka: | AEG |
| Napájecí napětí: | 220-240 V, 400 V |
| Cenový rozptyl: | 35000-50000 Kč |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 4 |
| Rozměry (VxŠxH): | 225x830x520 mm |
| Funkce varné desky: | Hob2Hood, Minutka, Power management, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Spodní |
| Montážní otvor: | 75x49 cm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 225x750x490 mm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |




