AEG NDV8791CZ komínová digestoř Hob2Hood®
Kód: NDV8791CZCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Chytrý odsavač s adaptivním osvětlením Odsavač 8000 AuroraTech® vám do kuchyně vnese chytré osvětlení. Podle denního času automaticky přizpůsobuje barvu a intenzitu osvětlení, a vytváří tak příjemné prostředí. Abyste aktivovali chytré osvětlení, použijte aplikaci.AuroraTech®. Proměňte svou kuchyň s pomocí adaptivního osvětlení AuroraTech® automaticky přizpůsobuje barvu a intenzitu světla odsavače par podle denního času, abyste dosáhli perfektního kuchyňského prostředí a zvýšili své pohodlí. Abyste aktivovali chytré osvětlení, použijte aplikaci.
Matně černá krása
Stylové matně černé sklo. Odsavač par v kombinaci s varnou deskou SaphirMatt® působí elegantním dojmem. Povrch odolný proti otiskům prstů se snadno čistí.
SilenceTech. Maximální výkon, minimální hluk
Technologie SilenceTech přispívá ke příjemnému kuchyňskému prostředí, kde si při vaření můžete užívat čerstvého vzduchu. Tato inovativní technologie efektivně čistí vzduch v kuchyni od nevítaných pachů, a to při nízké úrovni hlučnosti.
Čistý vzduch, bez námahy a tiše s pomocí funkce Breeze
Funkce Breeze čistí vzduch v kuchyni po vaření, zatímco odstraňuje přetrvávající kuchyňské pachy. Jezte, odpočívejte a bavte se v příjemném prostředí kuchyně, kterého je dosaženo účinně a tiše.
Hob2Hood®. Dokonalý partner při vaření.
Funkce Hob2Hood® bezdrátově aktivuje osvětlení na odsavači par, když zapnete varnou desku. Když začnete vařit, rychlost ventilátoru se reguluje podle nastavené teploty na varné desce. Připravujte chutná jídla bez obav z pachů a výparů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové odsavače par |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| EAN: | 7333394131931 |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | A+ |
| Produkt: | Komínový odsavač par |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | Tiché, 43 dB, 55 dB |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Typ instalace: | Nástěnný, Na zeď |
| Funkce: | Automatické propojení s varnou deskou, Hob2Hood |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Komínové |
| Výkon odsávání: | 445 m3/h |
| Ovládání: | Dotykové na skle |
| Osvětlení: | AuroraTech, Rectangular LED |
| Stupně výkonu: | 3+2 Intensive; Breeze function; SilenceTech Range |
| Min. odstup od plynové varné desky (cm): | 65 |
| Min. odstup od elektrické varné desky (cm): | 50 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.1 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Počet světel: | 2 |
| Počet tukových filtrů: | 2 |
| Typ filtru: | Černá hliníková síťka |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | 902 986 506 |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 1260x898x417 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |