AEG TB6SM261FB vestavná mikrovlnná trouba
Kód: TB6SM261FBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="AEG TB6SM261FB – Vestavná mikrovlnná trouba se SteamSetem" text="Mikrovlnná trouba AEG TB6SM261FB nabízí nejen rychlý ohřev a rozmrazování, ale také funkci SteamSet pro zdravé vaření v páře. Dotykové otevírání, snadná instalace Perfect Fit a elegantní černý design přináší do vaší kuchyně maximální komfort i styl."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat AEG TB6SM261FB?" list="**SteamSet – vaření v páře**\nZdravá a šťavnatá jídla díky kombinaci páry a mikrovln.;**Rychlý ohřev a rozmrazování**\nÚspora času v každodenním provozu.;**Dotykové otevírání**\nPohodlné a snadné ovládání dvířek jedním dotykem.;**Perfect Fit – snadná instalace**\nMontáž zvládnete jednoduše jedním nástrojem.;**Elegantní černý design**\nMinimalistický vzhled ladící s ostatními spotřebiči." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/70165-1_aeg-tb6sm261fb.jpg?68751113"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="SteamSet – zdravé vaření v páře" text="Díky funkci SteamSet připravíte v mikrovlnce šťavnatá a zdravá jídla s minimem tuku. Kombinace mikrovln a páry rozšiřuje možnosti rychlého a zdravého vaření." img="https://www.parolek-shop.cz/user/documents/upload/fotky popisku/Vestavné mikrovlnné trouby/steamset.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Vaření v mikrovlnce – rychlé a efektivní" text="Univerzální mikrovlnná trouba zvládá rychlý ohřev, rozmrazování i přípravu chutných jídel. Dvířka otevřete pohodlně jedním dotykem." img="https://www.parolek-shop.cz/user/documents/upload/fotky popisku/Vestavné mikrovlnné trouby/dotykove-ovladani.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Perfect Fit – snadná instalace" text="Díky systému Perfect Fit zvládnete instalaci rychle a jednoduše – postačí vám jeden nástroj." img="https://www.parolek-shop.cz/user/documents/upload/fotky popisku/Vestavné mikrovlnné trouby/kompaktni-rozmery.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Elegantní černý design – styl do každé kuchyně" text="Lesklý černý povrch s minimalistickým designem skvěle ladí s ostatními spotřebiči AEG a dodá vaší kuchyni moderní vzhled." img="https://www.parolek-shop.cz/user/documents/upload/fotky popisku/Vestavné mikrovlnné trouby/cerny-design.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Díky funkci SteamSet zvládnete v mikrovlnné troubě AEG TB6SM261FB nejen ohřev, ale i zdravé vaření v páře – rychle, chutně a s minimem tuku!**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje SteamSet v mikrovlnné troubě?" textFaq="Pomocí páry a mikrovln připravíte šťavnatá a zdravá jídla s minimem tuku."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak se otevírají dvířka mikrovlnky?" textFaq="Dvířka se otevírají pohodlně jedním dotykem díky elektronickému tlačítku."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Je instalace mikrovlnky složitá?" textFaq="Díky systému Perfect Fit zvládnete instalaci jednoduše pouze s jedním nástrojem."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Ladí design mikrovlnky s ostatními spotřebiči?" textFaq="Ano, elegantní černý povrch je navržen tak, aby ladil s troubami a dalšími spotřebiči AEG."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaké další funkce mikrovlnná trouba nabízí?" textFaq="Kromě vaření v páře umí rychle ohřívat, rozmrazovat a má praktické automatické programy."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 7333394047676 |
| Barva: | Černá |
| ? Výška: | 46-50 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Bez grilu, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | AEG |
| Max. příkon: | 1400 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 25 l |
| Cenový rozptyl: | 13000-16000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ akce: | Novinka |
| Typ instalace: | Nad troubu |
| Velikost: | Velká |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | 32,5 cm |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.4 |
| Materiál vnitřku trouby: | Lakovaná ocel |
| Barva vnitřku trouby: | Bílá |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 450x562x500 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 459x596x404 mm |
| Distribuce: | CZ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |