AEG TR958M6CC Sušička prádla
Kód: TR958M6CCCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
ROVNOMĚRNÉ SUŠENÍ BEZ OHLEDU NA DRUH MATERIÁLU. KAŽDÉ VLÁKNO OSKENOVÁNO A OCHRÁNĚNO
Sušička 9000 Absolute Care® Plus nabízí vynikající výsledky sušení a péči díky technologii 3DScan a Absolute Care®. Snímá úroveň vlhkosti uvnitř prádla a zajišťuje rovnoměrné vysušení i u vícevrstvých oděvů. Zajistí, že vaše oblečení a péřové bundy zůstanou nadýchané a udrží si své izolační vlastnosti.
TECHNOLOGIE 3DSCAN. PŘIKRÝVKY A PÉŘOVÉ BUNDY JAKO NOVÉ. ZACHOVÁNÍ 100% OBJEMU*
* Technologie 3DScan poskytuje tu nejvyšší péči při sušení prádla. Scanuje úroveň vlhkosti do hloubky a zajišťuje perfektní výsledek sušení. Bezpečně rozezná materiál oblečení, které zůstane nadýchané a obnovuje i jeho izolační vlastnosti. * *Testováno na základě normy ISO 11092 pro udržení tepelné izolace přikrývek/prádla usušených technologií 3DScan.

ABSOLUTECARE®. ZARUČENĚ SE NESRAZÍ*
* AbsoluteCare® používá technologie tepelného čerpadla společně s řízenými pohyby bubnu a regulací teploty pro šetrné sušení všech druhů oblečení včetně jemných textílií. Vlna se nesráží a hedvábí neztrácí svůj tvar. Technologie AbsoluteCare® obnovuje voděodolnost outdoorového oblečení. Výjimečná péče díky certifikátu Woolmark Blue. * *Ve srovnání s běžným sušením na vzduchu.

NOVÁ GENERACE PRANÍ PRÁDLA S APLIKACÍ MY AEG CARE
Pomocí aplikace My AEG Care můžete přizpůsobit nastavení a získat chytré tipy a návrhy. Přizpůsobte si prací cykly a posílejte spotřebiči pokyny, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zvyklostem. Chytrá a snadná péče prostřednictvím vašeho chytrého telefonu.

BEZ TŘÍDĚNÍ. SUŠTE BAVLNU A SYNTETIKU SPOLEČNĚ *
MixDry bez námahy rovnoměrně usuší syntetické a bavlněné oděvy, aniž by je přesušil nebo nedostatečně usušil. Není nutné žádné třídění. Technologie tepelného čerpadla zajistí, že se k oblečení dostane přesné množství tepla bez zbytečné spotřeby energie. * *Testováno na vzorku smíšeného prádla o váze až 5 kg.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let záruka na celý spotřebič po registraci |
| Hmotnost: | 54 kg |
| EAN: | 7332543844166 |
| Energetická třída: | Úsporné, A+++ |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 66 cm |
| Produkt: | Sušička |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | Tiché, 63 dB |
| Max. kapacita: | 8 kg |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Hluboká |
| Série: | 9000 |
| Výbava sušičky: | Český panel, Displej, Kondenzační nádržka, Možnost napojení odpadu, Ovládání telefonem |
| Způsob sušení: | Tepelné čerpadlo |
| Typ plnění: | Přední |
| Ovládání: | Velký displej |
| Objem bubnu (l): | 118 |
| Reverzní otáčení bubnu: | Ano |
| Materiál bubnu: | Nerezová ocel Protex |
| Typ motoru: | Invertorový motor se zárukou 10 let |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.45 |
| Napájecí napětí (V): | 230 |
| Požad. jištění (A): | 5 |
| Speciální programy: | Rýchlý 20 min/3 kg, Ložní prádlo XL, Bavlna ECO, Bavlna, Jemné prádlo, Péřová bunda, Přikrývka, Hygiena, Smíšené prádlo, Outdoor, Syntetika, Vlna |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Standardní příslušenství: | odpadní sada, sušák na boty, Hřeben na čištění kondenzátoru |
| Zavěšení dvířek: | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| Uložení kondenzační nádrže: | V levé části panelu |
| Barva ovládacího panelu: | tmavě šedá |
| Počet funkcí ovládacího tlačítka: | 11 |
| Pozice filtru: | přední část |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x596x663 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
