Airforce F182 90 X Ostrůvkový odsavač par
Kód: CCF1829508CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Ostrůvková digestoř nadčasového tvaru obráceného písmene T vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou elektrické energie.
Tělo odsavače par je vyrobeno z jemně kartáčovaného nerezu. Tvar digestoře nabízí možnost využití horní části jako odkládacího prostoru.
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.
Jednoduché tlačítkové ovládání odsavače par je nenáročné na obsluhu a disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivního odsávání.
Osvětlení digestoře je zajištěno LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. LED osvětlení kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou energie.
Odsavač je standardně dodáván v odtahové verzi, součástí základní výbavy digestoře je teleskopický komín a zpětná klapka, v případě recirkulačního provozu je nutné k digestoři dokoupit uhlíkový filtr.
Záruka na funkční díly 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostrůvkové odsavače par |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 27.91 kg |
| EAN: | 8057018446322 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | C |
| ? Šířka: | 90 cm |
| Produkt: | Ostrůvkový odsavač par |
| Značka: | AirForce |
| Max. hlučnost: | 68 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Typ instalace: | Ostrůvkové |
| Ovládání: | Tlačítkové |
| Funkce: | Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Ostrůvkové |
| Vzhled: | Moderní |
| Výkon odsávání: | xx |
| Tukový filtr: | Kovový kazetový |
| Výkon: | 250 - 500 (622) m3/h |
| Hlučnost: | 49 - 64 (68) db(A) |
| Osvětlení: | 4 x 2,1 W LED |
| Výstupní hrdlo: | 150 mm |
| Recirkulace: | ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 860-1150x900x600 mm |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | AFCFCAF97CS |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.