Amica WFBA 2030 DL vestavná vinotéka
Kód: WFBA 2030 DLCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Elektronická kontrola teploty
Máte rádi různé druhy vína? Nyní je můžete skladovat v optimálních podmínkách. Dokonce můžete nastavit teplotu dle potřeby specifických odrůd nebo stupně zrání daného vína. Vinotéky Amica nabízejí možnost elektronického a přesného řízení teploty. Červená, bílá, šumivá ... Bez ohledu na příležitost, budou vína vychlazená přesně tak, jak mají být.
Optimální vlhkost
Suchý nebo netěsnící korek může způsobit že je víno nevhodné k pití. To je noční můrou pro každého milovníka vína. Vinotéky Amica vybavené vhodným ventilátorem nabízejí možnost snadného sledování vlhkosti uvnitř zařízení tak, aby byla neustále udržována na optimální úrovni. Zajistí, aby víno neoxidovalo a neodpařovalo se. Zabraňuje množení bakterií a vzniku nepříjemných pachů. Etikety na lahvích budou vypadat esteticky a jejich poškození je omezeno na minimum - je to záruka vzhledu a chuti na nejvyšší úrovni.
Anti-UV ochranné sklo ve dveřích
Vinotéky Amica používají speciální zatmavené sklo, které zabraňuje tomu, aby se víno dostalo do kontaktu s příliš velkým množstvím světla. Světlo zrychluje zrání a mění chuť a vůni vína – hlavně kvůli uvolňování sloučenin síry. Použité LED osvětlení nevyzařuje žádné další nepotřebné teplo, které může přispět k deregulaci teploty uvnitř chladicího prostoru. Podmínky pro skladování vína jsou tedy téměř shodné s podmínkami ve vinném sklípku. Tma a chlad, to je ideální!
Možnost otočení otevírání dveří
Vinotéka vypadá úžasně, ale otevírání je nepohodlné? V případě vinoték Amica tento problém nikdy nevznikne - díky možnosti pohodlné instalace dveří na levé nebo pravé straně. V případě přemístění vinotéky je snadné otočit dveře tak, aby odpovídaly novému uspořádání prostoru. Nejlepším designem je nejen styl a elegance, ale především ergonomie.
Tichý chod
Zakončení sklenkou vína? Žádný problém. Kompresor a ventilátor používané v chladiči vína zajišťují provoz s nízkou hlučností, aby vše nebylo rušivé.
Materiál polic
Vynikající chuť a vkus se hodí nejen při výběru vína, ale i vinotéky - koneckonců nejlepší lahve si zaslouží ty nejlepší skladovací podmínky. Poličky vyrobené ze dřeva v přírodní barvě především izolují vibrace, které jsou pro víno škodlivé. Navíc vinotéce dodávají vytříbený vzhled a celé místnosti punc elegance. Vždyť víno je pro lidi, kteří oceňují subtilní detaily.
Hrubý objem 0.1777 m³
Proud kompresoru 0.43 A
Napájení připojení 0.6 A
Typ zástrčky Euro zástrčka
Délka napájecího kabelu 180 cm
Netto šířka 295 mm
Netto hloubka 615 mm
Netto hmotnost 25 kg
Netto výška 820 mm
Typ zástrčky Euro zástrčka
Druh kompresoru Standard
Hladina hluku 39 dB
Třída emise hluku přenášeného vzduchem C
Hladina hluku 40 dB
Chladivo R600a
Počet zón 1
Teplotní rozsah 5 - 20
Napětí 220-240V
Energetická třída G
Frekvence 50
Funkčnost
Nehořlavý zadní povrch prostoru kompresoru Metal
Počet polic v prostoru chladničky 1
Elektronický displej Ano
Akustický signál při nedovření dveří Ano
Signalizace - LED diody Ano
Zaměnitelné otevírání dveří Ano
Vyměnitelná těsnění - dvířka Ano
Alarm vysoké teploty ve vinotéce Ano
Výbava
Zvlhčovač Ano
Počet osvětlovacích jednotek 1
Výroba polic na lahve Dřevo
Kapacita: počet lahví 20
Typ vnitřní lampy LED
Poloha vnitřní lampy Horní
Dveře pokryté UV filtrem Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné vinotéky |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 5906006790301 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 62 cm |
| Produkt: | Vestavná vinotéka |
| Značka: | Amica |
| Max. hlučnost: | 40 dB |
| Vnitřní objem: | 57 l |
| Cenový rozptyl: | 10000-20000 Kč |
| Velikost: | Malé, Mini, Úzké |
| Kapacita lahví: | 20, 0-20, 20-50 |
| Rozměry (VxŠxH): | 820x295x615 mm |
| Zón chlazení: | Jednozónová |
| Materiál polic: | Dřevěné |
| Výbava vinotéky: | Displej, LED osvětlení, Dřevěné police, UV filtr |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.