Beko BBIE17300B horkovzdušná trouba
Kód: BBIE17300BCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko BBIE17300B – horkovzdušná trouba" text="Černá horkovzdušná trouba s objemem 72 l, energetickou třídou A a dotykovým LED displejem. Nabízí parní čištění, bezpečná dvířka a moderní funkce pro pohodlné pečení."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko BBIE17300B?" list="**Velký objem 72 l**\nDostatek prostoru pro rodinné pečení.;**Bezpečná dvířka se 3 skly**\nZajišťují nízkou teplotu na dotek.;**Rychlé zahřátí Booster**\nTrouba je připravena během chvilky.;**Parní čištění**\nÚdržba trouby je snadná a rychlá.;**Odolná dvířka**\nUnesou i těžké pekáče bez obav." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/56787_beko-bbie17300b.png?6866479f"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="3 skla dveří" text="Trojité sklo udržuje bezpečnou teplotu vnějších dvířek i při vysokých teplotách uvnitř." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_3glassdoor_FSoven/FSO-3skladveri-FV.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Meziskelní čištění" text="Vnitřní sklo lze snadno vyjmout a vyčistit nečistoty mezi skly." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_Interglacialcleaning_Oven/OV-mezisklo-FV.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Booster" text="Funkce Booster rychle nahřeje troubu na požadovanou teplotu." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_Booster_Oven/OV-booster-FV.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Halogenové osvětlení" text="Umožní sledovat průběh pečení bez otevírání dvířek." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_HalogenIllumination_Cooking/BI-Oven-Halogen-Illumination-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Odolná dvířka" text="Dvířka unesou až 22,5 kg, takže na ně můžete bezpečně položit i těžký pekáč." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_DurableDoor_Cooking/BI-Oven-Durable-Door-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Trojité sklo dvířek pomáhá nejen udržet bezpečnou teplotu na povrchu, ale také zlepšuje energetickou účinnost trouby.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaký je objem trouby?" textFaq="Trouba Beko BBIE17300B má objem 72 litrů, což je dostatečné i pro větší pokrmy."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak funguje funkce Booster?" textFaq="Funkce Booster zrychlí nahřátí trouby na požadovanou teplotu a ušetří čas při pečení."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Je trouba bezpečná na dotek?" textFaq="Ano, dvířka mají trojité sklo, které zajišťuje bezpečnou teplotu na povrchu."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak se čistí skla dvířek?" textFaq="Vnitřní sklo lze snadno vyjmout a vyčistit, takže se mezi skly nehromadí nečistoty."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby podle značky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8690842477072 |
| Barva: | Černá |
| ? Čištění: | Parní |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Horkovzdušná trouba |
| Značka: | Beko |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 2400 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 72 l |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Série: | b300 |
| Počet skel ve dvířkách: | 2 |
| Počet funkcí: | 6 |
| Typ displeje: | Dotekový LED displej |
| S podporou ventilátoru: | Ano |
| Konvekční pečení: | Ano |
| Elektrický gril: | Ano |
| Poloviční gril s ventilátorem: | Ano |
| Spodní ohřev: | Ano |
| Počet standardních plechů: | 1 |
| Počet standardních drátěných roštů: | 1 |
| Odnímatelná skla dveří: | Ano |
| Chladící ventilátor: | Ano |
| Typ osvětlení: | Halogenové |
| Počet zásuvných úrovní: | 5 ůrovní postranních mřížek |
| Main Cavity - Front Door Color: | Black |
| Zdroj ohřevu hlavního prostoru: | Elektrické |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 560×550×590 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 595x594x567 mm |
| Výbava trouby - rošty: | 1x drátěný rošt |
| Výbava trouby - plechy: | 1x mělký plech |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]