Beko BCNA275E5ZSN vestavná kombinovaná lednice
Kód: BCNA275E5ZSNCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
BCNA275E5ZSNTřída en. účinnosti
DŠířka
54Druh chladícího systému
BeznámrazovýHarvestFresh™
Chrání ovoce a zeleninu před zkaženímSvětelný režim přihrádky HarvestFresh™ kopíruje střídání slunečního světla a tmy během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině, takže se uchová více vitamínů i chuti, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Uskladněné ovoce a zelenina tak brzy nevadne, nezkazí se dříve, než se sní, a ulehčí časté nakupování.

NeoFrost™
Lepší než jednoduchý NoFrostNeoFrost™ jsou oddělené chladící okruhy, které v mrazáku drží suchý studený vzduch a v chladničce zase ideální vlhkost. Nemíchá se tak vzduch mezi lednicí a mrazákem, tím pádem potraviny v lednici neosychají, nemíchají se pachy a vydrží déle čerstvé. Navíc mrazák není třeba odmrazovat a v lednici se na zadní stěně netvoří nepříjemné kapky.

EverFresh+®
Až 3x déle čerstvé ovoce a zeleninaOvoce a zeleniny vadne rychleji, pokud je v prostředí, kde se mění teplota a vlhkost. Přihrádka EverFresh+® má proto speciální cirkulaci vzduchu, která uvnitř udržuje stálou vyšší vlhkost a nižší teplotu. Ovoce a zelenina tak zůstávají déle čerstvé, šťavnaté a křupavé.

ProSmart™ invertorový kompresor
Tichý, úsporný a spolehlivýProSmart™ invertorový kompresor je tím správným srdcem ledničky. Oproti standardnímu kompresoru má až 4x tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz lednice po několik let.

Kovová záda
Nižší spotřeba a stálejší teplotaKovová záda uvnitř lednice jsou pěkné na pohled, ale také přispívají k nižší spotřebě lednice. Tím, že akumulují chlad, dokážou lépe udržet stálou vnitřní teplotu a rychleji vyrovnat rozdíl teplot po otevření lednice.

Signalizace otevřených dveří
Připomene se, že není zavřenáPokud zůstanou dveře lednice déle otevřené, spustí se zvukový signál až do jejich zavření. To omezuje zvýšení vnitřní teploty i spotřeby.

Možnost otočení otevírání dveří
Nastavení směru otevírání dveří podle uspořádání kuchyněU lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

Kluzné panty
Snadná instalaci a perfektní vzhledKluzné panty, které spojují vnější a vnitřní dveře vestavné lednici, zajišťují snadnou instalaci a perfektní vzhled kuchyně bez mezer.

LED osvětlení
LED osvětlení, úsporné a jasné osvětleníLED osvětlení má narozdíl od klasické žárovky jasnější barvu světla, ale také nižší spotřebu energie, protože se nezahřívá.

Holiday režim
Úsporný provoz, když jste na dovolenéS režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička. Zásoby tak zůstanou pořád u ledu, stejně tak jako spotřeba lednice.

CoolRoom®
Maso, ryby a mléčné výrobky vydrží déle čerstvéMaso, ryby a mléčné výrobky potřebují nižší teplotu, aby zůstaly čerstvé. Přihrádka CoolRoom® uchovává tyto potraviny při teplotě blízké nule a udržuje optimální vlhkost. Takto zůstanou potraviny čerstvé a plné chuti až 2x déle.

Bezpečnostní sklo
Vysoce odolné skleněné policeDíky bezpečnostnímu sklu nemusíte mít obavu dát do lednice i velké a těžké hrnce. Police z bezpečnostního skla jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dokážou unést až 25 kg. Jsou mnohem odolnější vůči prasknutí a poškrábání než police ze skla bez speciální úpravy, takže i těžké věci můžete do lednice uložit bez obav.

Prostor pro čerstvé potraviny
objem
Prostor pro zmrazené potraviny
objem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 10 let na motor po registraci |
| Hmotnost: | 65.8 kg |
| EAN: | 8690842621444 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | D |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná kombinovaná lednice |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 32 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Montáž dveří: | Spřažené |
| Výbava: | Mrazák |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 250-300 l |
| Objem přesně: | 275 l |
| Objem lednice: | 185 l |
| Objem mrazáku: | 90 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 188 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1128 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 5640 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 11280 Kč |
| Záruka: | 10 let na motor |
| ProSmart™ Invertorový kompresor: | Ano |
| Druh chladícího systému: | Beznámrazový |
| EverFresh+®: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Třída hlukové emise: | B |
| Čistý objem nulové zóny: | 24 L |
| Technologie nastavitelné teploty: | 5in1 Convertibility |
| Režim dovolená: | Ano |
| Druh poliček chladničky: | Skleněné |
| CoolRoom®: | Ano |
| Funkce rychlé chlazení: | Ano |
| Počet zásuvek pro čerstvé potraviny: | 1 |
| Držák na lahve / víno: | Ano |
| Number of Full-Width Door Racks: | 3 |
| Frost Free Freshfood Storage Compartment (EP): | Ano |
| Rychlé zmrazování: | Ano |
| Počet zásuvek mrazničky: | 3 |
| Denní mrazicí kapacita (kg/den): | 3.5 kg |
| Multizona - Denní mrazicí kapacita (kg/den): | 3.2 kg |
| Frost Free 4 Star Freezer Compartment (EP): | Ano |
| Materiál vnitřní zadní stěny: | Nerez |
| LED osvětlení: | Ano |
| Umístění displeje: | Electronic Display on Ceiling (Touch) |
| Roční spotřeba energie (kWh/rok): | 188 |
| Denní spotřeba energie (kWh/den): | 0.517 |
| Maximální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 43 |
| Refrigerant (RF): | R600a |
| Maximum Current Intensity(a): | 0.8 |
| Doba uchování při výpadku proudu (hodiny): | 13 |
| Minimální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 10 |
| Alarm otevřených dveří: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 1775x540x545 mm |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]