Beko BHCA62442BBH komínová digestoř + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: BHCA62442BBHCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko BHCA62442BBH – stylový šikmý komínový odsavač par" text="Komínový odsavač par Beko BHCA62442BBH v elegantním černém provedení nabízí výkon odsávání až 408 m³/h, tři úrovně výkonu a LED osvětlení varné plochy. Díky možnosti recirkulace nebo odtahu do komína se přizpůsobí každé kuchyni."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko BHCA62442BBH?" list="**Výkon odsávání až 408 m³/h**\nEfektivně odstraní páru i pachy z vaření.;**Šikmý design**\nModerní vzhled a více prostoru nad varnou deskou.;**LED Illumination®**\nPerfektní osvětlení celé varné plochy.;**Signalizace zanesení filtru**\nUpozorní, kdy je potřeba filtr vyčistit.;**Filtry vhodné do myčky**\nSnadná a rychlá údržba.;**Možnost odtahu i recirkulace**\nFlexibilní instalace podle dispozice kuchyně." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/58285-1_beko-bhca62442bbh.png?686647a7"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Signalizace zanesení filtru" text="Digestoř vás upozorní, kdy je čas vyčistit tukové filtry. Díky tomu si vždy zachová maximální účinnost odsávání." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_FilterSaturationLight_Cooking/BI-Hood-Filter-Saturation-Light-Secondary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="LED Illumination® – perfektní osvětlení" text="LED osvětlení poskytuje jasné světlo na varnou plochu. Při vaření tak máte vždy dokonalý přehled o tom, co se děje v hrncích i pánvích." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_LedIllumination_Cooking/BI-Hood-Led-Illumination-Secondary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Filtry vhodné do myčky" text="Tukové filtry lze jednoduše vložit do myčky nádobí. Stačí spustit běžný program a filtry jsou opět připravené k použití." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_DishwasherSafeFilters_Cooking/BI-Hood-Dishwasher-Safe-Filters-Secondary.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Pravidelné čištění tukových filtrů zlepšuje výkon odsávání a prodlužuje životnost odsavače par.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaký je maximální výkon odsávání?" textFaq="Maximální výkon odsávání dosahuje až 408 m³/h."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Kolik má digestoř stupňů výkonu?" textFaq="Digestoř nabízí 3 úrovně výkonu odsávání."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Lze digestoř používat i bez odtahu do komína?" textFaq="Ano, odsavač umožňuje provoz v režimu recirkulace i odtahu ven."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Lze tukové filtry mýt v myčce?" textFaq="Ano, tukové filtry jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komínové odsavače par |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.2 kg |
| EAN: | 8690842524806 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | C |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 3 |
| Produkt: | Komínový odsavač par |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 56 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 5000 Kč |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Typ instalace: | Nástěnné, Na zeď |
| Funkce: | Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Komínové |
| ? Roční spotřeba energie: | 59 kWh |
| Vzhled: | Zkosený |
| Výkon odsávání: | 408 m3/h |
| Hlučnost při minimálním odsávání: | 43 dBA |
| Ovládání: | Dotykové |
| Typ osvětlení: | LED osvětlení |
| Počet žárovek osvětlení: | 2 |
| Typ filtru: | Kovový kazetový filtr |
| Uhlíkové filtry: | Ano |
| Filtry s možností mytí v myčce: | Ano |
| Ukazatel nasycení filtru: | Ano |
| Počet tukových filtrů: | 1 |
| Dynamická účinnost kapaliny třída: | C |
| Třída účinnosti osvětlení: | A |
| Třída účinnosti filtrace tukových částic: | D |
| Spotřeba - maximální výkon: | 155 W |
| Rozměry (VxŠxH): | 1138x595x419 mm |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | UF-35 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]