Beko CFB 6432 XG
Kód: CFB 6432 XGCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
CFB 6432 XGTřída energetické účinnosti
DTyp odsavače
StandardPočet úrovní výkonu
3Barva
NerezLed Illumination®
Perfektní osvětlení při vařeníVidět dobře na vaření a varnou desku nemusí být úplně snadné, zvlášť pokud ji zastiňuje digestoř. Osvětlení Led Illumination® zajistí dostatek světla, takže bez problému uvidíte, jak se co v jakém hrnci vaří.

Intenzivní
výkon odsávání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tradiční odsavače par |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 8690842906534 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | D |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 3 |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 69 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 5000 Kč |
| Typ instalace: | Pod skříňku, Nad sporák |
| Funkce: | Recirkulace, S odtahem |
| Průměr odtahu: | 120 mm |
| Série: | b100 |
| Směr odtahu: | Horní |
| Typ digestoře: | Podstavné, Podvěsné |
| Vzhled: | Klasické, Retro |
| Výkon odsávání: | 295 m3/h |
| Hlučnost při minimálním odsávání: | 56 dB |
| Ovládání: | Mechanické posuvné ovládání |
| Typ osvětlení: | LED osvětlení |
| Počet žárovek osvětlení: | 1 |
| Typ filtru: | Kovový mřížkový filtr |
| Uhlíkové filtry: | Volitelné |
| Počet tukových filtrů: | 1 |
| Dynamická účinnost kapaliny třída: | E |
| Třída účinnosti osvětlení: | E |
| Třída účinnosti filtrace tukových částic: | G |
| Spotřeba - maximální výkon: | 129 W |
| Průměrná roční spotřeba energie: | 64.3 kWh |
| Rozměry (VxŠxH): | 150x598x527 mm |
| Kód uhlíkového filtru (nutné pro recirkulaci, není součástí odsavače): | UF-33, UF-34 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]