Beko DSS28121X vestavná myčka nádobí
Kód: DSS28121XCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
DSS28121XTřída energetické účinnosti
EHlučnost
46Velikost
Šířka 45 cmBarva
Nerez s ochranou proti otiskům prstůFast+
Rychlé mytí, když je návštěva za dveřmiPokud spěcháte, zkraťte si zvolený program. Funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně.

Sklopné držáky nádobí
Místo navíc na hrnce a pánvePři každém vaření používáte hrnce a pánve různých velikostí, a potřebujete myčku, která to chápe. Držáky nádobí v našich myčkách můžete snadno sklopit nebo úplně vyjmout a místo nich dát velké hrnce a pánve. Doby, kdy bylo nutné mýt největší nádobí ručně, už jsou bohudík dávno pryč!

Posuvný dávkovač mycího prostředku
Víčko dávkovače se snadným otevřenímNelámejte si prsty pokaždé, když chcete otevřít dávkovač na mycí prostředek. Posuvný dávkovač mycího prostředku se otevírá a zavírá tak snadno, že doplňování je skoro zábava.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 10 let na motor po registraci |
| Hmotnost: | 34.4 kg |
| EAN: | 8690842246821 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 8 |
| Typ: | S panelem |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 46 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba vody na cyklus: | 9 l |
| Systém sušení: | Statické |
| Cenový rozptyl: | Levné, 10000-15000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Odložený start, Rychlé mytí |
| Počet sad nádobí: | 11 |
| Rychlé mytí: | Ano |
| Vhodné do IKEA metod: | Ne |
| Typ displeje: | LED |
| Snadno skládatelné držáky talířů (horní koš): | 1 |
| Spodní rameno pro intenzivní mytí: | AquaIntense® |
| Odložený program: | Ano, s manuálním nastavením až na 24 hod. |
| Flexibilní Poloviční náplň: | Ano |
| Funkce Tableta: | Ano |
| Systém péče o sklo: | GlassShield® |
| Senzor znečištění: | Ano |
| InnerClean®: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 225 kWh/rok |
| Energy Consumption (kWh/cycle): | 0.805 kWh |
| Roční spotřeba vody: | 2436 L/rok |
| Počet sprchovacích úrovní: | 3 |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | C |
| Rozměry (VxŠxH): | 818x448x570 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]