Beko FSE57300GX sklokeramický sporák
Kód: FSE57300GXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
FSE57300GXTřída energetické účinnosti
AŠířka
50Typ desky
sklokeramickáBarva
NerezSteamShine®
Snadné čištění pomocí páryZapomeňte na drhnutí a škrabání připečeného tuku a zbytků jídel z vnitřku trouby. Díky čištění SteamShine® udělá trouba těžkou práci za vás. Jednoduše nalijte trochu vody na plech a nechte ji kouzlit. Funkce SteamShine® změkčí připečený tuk a zbytky jídla v troubě, takže pak vše jen setřete.

Halogenové osvětlení
Hned vidíte, jak to uvnitř vypadá.Chcete zjistit, v jaké fázi je pečení, ale nechcete otevírat dvířka, aby neuniklo teplo? Halogenové osvětlení vám pomůže nahlédnout do trouby, takže můžete své kulinářské kreace sledovat přes zavřená dvířka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.6 kg |
| EAN: | 8690842128936 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Čištění: | Parní |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Elektrický sporák, Sklokeramický sporák |
| Značka: | Beko |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 7800 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Série: | b300 |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Typ sporáku: | Elektrické, Sklokeramické |
| Typ trouby: | Elektrické, Horkovzdušné, S grilem |
| Typ varné desky: | Sklokeramické |
| Výbava sporáku: | Samočistící trouba |
| Vzhled: | Moderní |
| Typ displeje: | LED displej |
| S podporou ventilátoru: | Ano |
| Konvekční pečení: | Ano |
| Elektrický gril: | Ano |
| Poloviční gril s ventilátorem: | Ano |
| Spodní ohřev: | Ano |
| Přední levá zóna: | Ø180 mm - 1700 W |
| Zadní levá zóna: | Ø140 mm - 1200 W |
| Přední pravá zóna: | Ø140 mm - 1200 W |
| Zadní pravá zóna: | Ø180 mm - 1700 W |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Počet standardních plechů: | 1 |
| Počet standardních drátěných roštů: | 1 |
| Chladící ventilátor: | Ano |
| Typ osvětlení: | Halogenové osvětlení |
| Odnímatelná skla dveří: | Ano |
| Počet zásuvných úrovní: | 5 úrovní |
| Typ spodní přihrádky: | Kovová zásuvka |
| Zdroj ohřevu hlavního prostoru: | Elektrické |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x500x600 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]