Beko FSM57300GW sklokeramický sporák + Sleva 5% při zadání kódu "SLEVA5"
Kód: FSM57300GWCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
FSM57300GWTřída energetické účinnosti
AŠířka
50Typ desky
sklokeramickáBarva
BíláSteamShine®
Snadné čištění pomocí páryZapomeňte na drhnutí a škrabání připečeného tuku a zbytků jídel z vnitřku trouby. Díky čištění SteamShine® udělá trouba těžkou práci za vás. Jednoduše nalijte trochu vody na plech a nechte ji kouzlit. Funkce SteamShine® změkčí připečený tuk a zbytky jídla v troubě, takže pak vše jen setřete.

Halogenové osvětlení
Hned vidíte, jak to uvnitř vypadá.Chcete zjistit, v jaké fázi je pečení, ale nechcete otevírat dvířka, aby neuniklo teplo? Halogenové osvětlení vám pomůže nahlédnout do trouby, takže můžete své kulinářské kreace sledovat přes zavřená dvířka.

Počet
plynových hořáků
Počet
elektrických varných zón
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.7 kg |
| EAN: | 8690842119941 |
| Barva: | Bílá |
| ? Čištění: | Parní |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Produkt: | Elektrický sporák, Sklokeramický sporák |
| Značka: | Beko |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 7800 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V, 400 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 55 l |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 10000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Materiál desky: | Sklo |
| Série: | b300 |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Typ sporáku: | Elektrické, Sklokeramické |
| Typ trouby: | Elektrické, Horkovzdušné, S grilem |
| Typ varné desky: | Sklokeramické |
| Výbava sporáku: | Samočistící trouba |
| Vzhled: | Retro |
| Počet funkcí: | 7 |
| Typ displeje: | LED displej |
| S podporou ventilátoru: | Ano |
| Konvekční pečení: | Ano |
| Elektrický gril: | Ano |
| Horkovzdušný: | Ano |
| Spodní ohřev s ventilátorem: | Ano |
| Horní ohřev s ventilátorem: | Ano |
| Přední levá zóna: | Ø180 mm - 1700 W |
| Zadní levá zóna: | Ø140 mm - 1200 W |
| Přední pravá zóna: | Ø140 mm - 1200 W |
| Zadní pravá zóna: | Ø180 mm - 1700 W |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Počet standardních plechů: | 1 |
| Počet standardních drátěných roštů: | 1 |
| Typ osvětlení: | Halogenové osvětlení |
| Odnímatelná skla dveří: | Ano |
| Počet zásuvných úrovní: | 5 úrovní |
| Typ spodní přihrádky: | Kovová zásuvka |
| Zdroj ohřevu hlavního prostoru: | Elektrické |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x500x600 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]