Beko HIAG 64225 SX plynová varná deska
Kód: HIAG 64225 SXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko HIAG 64225 SX – plynová varná deska" text="Plynová varná deska Beko HIAG 64225 SX v elegantním nerezovém provedení nabízí rychlé a přesné vaření s okamžitou regulací plamene. Vysoce účinné plynové hořáky zajišťují až o 25 % efektivnější využití plynu, což znamená rychlejší zahřátí a úsporu energie. Bezpečnostní pojistka proti zhasnutí plamene navíc chrání před únikem plynu a zajišťuje bezpečné používání."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko HIAG 64225 SX?" list="**Vysoce účinné plynové hořáky**\nAž o 25 % efektivnější využití plynu.;**Rychlé zahřátí**\nOkamžitá regulace výkonu plamene.;**Bezpečnostní pojistka plamene**\nZabraňuje úniku plynu při zhasnutí plamene.;**Integrované zapalování**\nSnadné zapálení bez sirek.;**Otočné knoflíky**\nJednoduché a přesné ovládání.;**Nerezový povrch**\nOdolný a snadno udržovatelný design." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/37302-8_beko-hiag-64225-sx.jpg?68664739"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Vysoce účinné plynové hořáky" text="Speciální konstrukce hořáků zajišťuje lepší využití plynu, díky čemuž se nádobí zahřeje rychleji a vaření je úspornější než u běžných plynových hořáků." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_HighEfficiencyGasBurner_BI_Cooking/BI-Hob-High-Efficiency-Gas-Burner-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Bezpečnostní pojistka plamene" text="Pojistka proti zhasnutí plamene automaticky zastaví přívod plynu v případě zhasnutí plamene, například při přetečení hrnce. Vaření je tak bezpečné i při každodenním používání." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_GasSafety_Cooking/BI-Hob-Gas-Safety-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Plynové varné desky umožňují okamžitou změnu intenzity plamene, což poskytuje maximální kontrolu nad teplotou při vaření.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaké ovládání má varná deska?" textFaq="Varná deska se ovládá pomocí otočných knoflíků pro snadnou regulaci plamene."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Má varná deska bezpečnostní pojistku?" textFaq="Ano, pojistka proti zhasnutí plamene automaticky zastaví přívod plynu."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Je součástí zapalování hořáků?" textFaq="Ano, varná deska má integrované zapalování pro snadné zapnutí bez sirek nebo zapalovače."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaká je šířka varné desky?" textFaq="Šířka varné desky je 60 cm."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 8690842128165 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Plynová varná deska |
| Značka: | Beko |
| Max. příkon: | 1 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 5000 Kč |
| Materiál desky: | Nerez |
| Ovládání: | Knoflíky |
| Počet varných zón: | 4 |
| Připojení na propan butan: | Ano |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Funkce varné desky: | Připojení na propan butan, Zapojení do zásuvky |
| Série: | bPRO 500 |
| Montážní otvor: | 56x49 cm |
| Vysoce efektivní plynový hořák: | Ano |
| Typ instalace plynu: | NG |
| Celkový plynový výkon: | 7400 W |
| Typ zapalování: | Integrované zapalování |
| Typ roštu: | Litinové rošty |
| Přední levá zóna: | 1,75 kW |
| Přední pravá zóna: | 1 kW |
| Zadní levá zóna: | 2,9 kW |
| Zadní pravá zóna: | 1,75 kW |
| Bezpečnostní pojistka plynových hořáků desky: | Ano |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 50x560x490 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 46x580x510 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]