Beko MGC20130BFB mikrovlnná trouba
Kód: MGC20130BFBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
MGC20130BFBMaximální mikrovlnný výkon
700Vnitřní objem (l)
20Typ produktu
mikrovlnkaBarva
ČernáGrilování v mikrovlnce
Křupavá kůrka i zapekáníMikrovlnky Beko s grilem najdou uplatnění zejména při rychlé přípravě křupavé kůrky nebo při zapekání. Pro menší porci tak není nutné zahřívat běžnou velkou troubu.

Rozmrazování
Šetrné rozmrazováníProgram Rozmrazování je sestaven tak, aby suroviny postupně a šetrně rozmrazil a uchoval jejich strukturu a chuť.

Vnitřní osvětlení
Jasný přehled o přípravě jídlaRozdíl mezi 30 sekundami a minutou může při mikrovlnném ohřevu znamenat hodně. Díky vnitřnímu osvětlení přehledně vidíte, jak to s jídlem vypadá a neunikne vám, pokud by se převářelo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.3 kg |
| EAN: | 8690842466595 |
| Barva: | Černá |
| ? Výška: | 25-30 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 10 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Mikrovlnná trouba |
| Značka: | Beko |
| Max. příkon: | 1100 W |
| Mikrovlnný výkon: | 700 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 20 l |
| Cenový rozptyl: | Levné, 2000-4000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Na skříňku |
| Velikost: | Malá |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Vzhled: | Moderní |
| Osvětlení: | Ano |
| Typ otevírání dveří: | Otevírání na straně - tlačítko |
| Velikost otočného talíře: | 245 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 262x452x325 mm |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]