Beko RFSA210K40WN šuplíkový mrazák
Kód: RFSA210K40WNCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko RFSA210K40WN – šuplíkový mrazák pro přehledné skladování potravin" text="Šuplíkový mrazák Beko RFSA210K40WN nabízí objem 210 litrů a kompaktní šířku 54 cm. Díky praktickým zásuvkám, technologii MinFrost® a možnosti umístění i do chladnějších prostor je vhodný pro domácnosti, garáže i chalupy."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko RFSA210K40WN?" list="**Objem 210 litrů**\nDostatek prostoru pro dlouhodobé uchování potravin i větší zásoby.;**Kompaktní šířka 54 cm**\nSnadno se vejde do menších kuchyní nebo technických místností.;**Technologie MinFrost®**\nOmezuje tvorbu námrazy a usnadňuje údržbu mrazáku.;**FreezerGuard**\nUmožňuje provoz mrazáku i v prostředí s teplotou pod 0 °C.;**Možnost otočení dveří**\nSměr otevírání lze přizpůsobit prostoru v domácnosti." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/66583-2_beko-rfsa210k40wn.png?686647d2"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="MinFrost® – méně námrazy" text="Technologie MinFrost® omezuje tvorbu námrazy uvnitř mrazáku. Díky tomu není potřeba odmrazovat tak často a mrazicí prostor zůstává lépe využitelný." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_MinFrost_Cooling/RF-MinFrost.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Možnost otočení otevírání dveří" text="Dveře mrazáku lze snadno otočit podle potřeby. Spotřebič tak můžete přizpůsobit dispozici kuchyně, technické místnosti nebo jiné části domácnosti." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_ReversibleDoor_Cooling/Cooling-Reversible-Door-Secondary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="FreezerGuard – provoz i v chladných místnostech" text="Technologie FreezerGuard umožňuje provoz mrazáku i při teplotách pod bodem mrazu. Díky tomu je vhodný například do garáže, sklepa nebo na chalupu." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_FreezerGuard_Cooling/RF-FreezerGuard.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Šuplíkové mrazáky umožňují přehledné rozdělení potravin do jednotlivých zásuvek, což usnadňuje organizaci a rychlé nalezení uložených zásob.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Jak velký objem má mrazák Beko RFSA210K40WN?" textFaq="Celkový objem mrazáku je 210 litrů. Nabízí dostatek prostoru pro dlouhodobé skladování potravin i větší zásoby."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Co znamená technologie MinFrost®?" textFaq="MinFrost® omezuje tvorbu námrazy uvnitř mrazáku. Díky tomu není potřeba odmrazovat tak často a vnitřní prostor zůstává lépe využitelný."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Lze mrazák umístit do garáže nebo sklepa?" textFaq="Ano, díky technologii FreezerGuard může mrazák fungovat i v prostředí s teplotou pod 0 °C. Je proto vhodný například do garáže, technické místnosti nebo na chalupu."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Je možné změnit směr otevírání dveří?" textFaq="Ano, dveře mrazáku lze otočit podle potřeby. Spotřebič tak můžete přizpůsobit dispozici prostoru, ve kterém bude umístěn."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící mrazáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8690842619755 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| Technologie: | Statická |
| ? Výška: | 100-145 cm |
| ? Šířka: | 55 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Typ: | Šuplíkový |
| Produkt: | Šuplíkový mrazák |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 37 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | Levné, 5000-10000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Střední, Úzké |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 200-250 l |
| Objem přesně: | 210 l |
| Objem mrazáku: | 168 l |
| Počet dveří: | 1 |
| ? Roční spotřeba energie: | 190 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1140 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 5700 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 11400 Kč |
| Druh chladícího systému: | Statický |
| Typ displeje: | LED ukazatel |
| Třída hlukové emise: | C |
| Rychlé zmrazování: | Ano |
| Počet zásuvek mrazničky: | 6 |
| Denní mrazicí kapacita (kg/den): | 7.7 kg |
| Umístění displeje: | Vnitřní nahoře |
| Typ ovládání: | Mechanické |
| Typ madla: | Zapuštěné |
| Denní spotřeba energie (kWh/den): | 0.468 |
| Maximální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 43 |
| Doba uchování při výpadku proudu (hodiny): | 14 |
| Minimální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 10 |
| Rozměry (VxŠxH): | 1357x540x560 mm |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]