Beko VRR 84314 VB Robotický vysavač
Kód: VRR 84314 VBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
VRR 84314 VBDoba provozu (max)
150Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.86 kg |
| EAN: | 8690842605413 |
| Barva: | Černá |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 65 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Kapacita baterie: | 6000 mA |
| Sací výkon (Pascal): | 5000 Pa |
| Kapacita: | 0.4 l |
| Doba provozu (max): | 150 |
| Dobíjecí baterie: | Ano |
| Mapování: | Ano |
| Produktové číslo: | 8914953200 |
| Produktové EAN: | 8690842605413 |
| Bezdrátové připojení: | Ano |
| Virtuální zeď: | Ano |
| Objem nádrže na vodu (ml): | 300 |
| Oblast úklidu: | 180 m² |
| Do not disturb mode: | Ano |
| Volba mapy: | Ano |
| Zónový úklid: | Ano |
| Rozpoznání místnosti: | Ano |
| Mop water level adjustment: | Electronic control |
| Historie úklidu: | Ano |
| Výška prahu: | 2 cm |
| Mop mode: | 3 |
| Funkce mopu: | Ano |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Senzor detekce hrany: | Ano |
| Ochrana nábytku: | Ano |
| Funkce proti nárazu: | Ano |
| Samonabíjecí: | Ano |
| Rozvrh: | Ano |
| Typ motoru: | DC |
| Typ baterie: | Lithium Ion |
| Čas dobíjení: | 6-7 hodin |
| Indikátor nabití baterie: | Ano |
| Redukce výkonu sání: | Mobile app |
| Boční kartáč: | Ano |
| Dobíjecí stanice: | Ano |
| Extra boční kartáč: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 945x342x342 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]