Beko WITV 8712 X0W
Kód: WITV 8712 X0WCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
WITV 8712 X0WTřída energetické účinnosti
CHlučnost praní
50 dBAHlučnost odstřeďování
67 dBABarva
BíláSteamCure™
Máme pořádnou páru na skrvnyPára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů a umí také osvěžit jinak čisté prádlo bez nutnosti praní.

SteamCure Allergy UK
Na 99,9 % bez alergenů s hygienickou silou páryParní program SteamCure Hygiene+ poskytuje zlepšenou úroveň čistoty ohřevem vody až na 60 °C, čímž snižuje běžné domácí alergeny až o 99,9 % (schváleno Allergy UK).

14minutový program Xpress Super Short
Oblíbené tričko čisté za 14 minutProgram Xpress SuperShort se hodí na rychlé přeprání menšího množství prádla. Až 2 kg prádla vypere a odstředí za 14 minut. Je ideální pro rychlé vyprání běžně znečištěného oblečení, které potřebujete mít co nejrychleji na sušáku nebo v sušičce.

Program Denní Express
Vyperte plnou pračku prádla už za 28 minut!S programem Denní Express lze vyprat plnou náplň pračky při 30 °C a při otáčkách 800 ot./min za 28 minut. Skvěle se tak hodí pro pravidelné praní běžně znečištěného prádla, které potřebujete večer přeprat, aby bylo ráno suché.

ProSmart™ invertorový motor
Tiché, úsporné a spolehlivé praníProSmart™ invertorový motor je tím správným srdcem pračky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz pračky po několik let.

AquaWave® buben
Šetrné praní od silonek po bavlnuSpeciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné vyprání i té nejjemnější látky.

Program StainExpert™
Odstranění skvrn bez předpíráníProgram StainExpert™ zvládne odstranit až 24 druhů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a doby praní a namáčení vypere nečistoty bez ručního předpírání.

Ochrana proti zmačkání / AntiCrease®
Čisté prádlo a méně žehleníAutomatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po doprání, pokud nemůžete vyprané prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.

Program Hygiene+
Certifikovaný program pro děti a alergikyProgram Hygiene+ odstraní z prádla až 99,9 % všech bakterií, pylů a dalších alergenů, a proto se hodí zejména pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace Allergy UK.

Program Outdoor / Sport
Čisté a funkční sportovní oblečeníProgram Sport je určený pro praní sportovního, ale i membránového oblečení. Odstraní veškeré nečistoty a pot, a přitom zachová funkčnost materiálů.

Fast+
Zrychlete praní, když spěcháteFunkce Fast+ umožňuje zkrátit vybrané programy. Je tak možné upravit délku praní až o polovinu standardního času, když je potřeba.

Program GentleCare™
Šetrné praní šatů i spodního prádlaProgram GentleCare™ je navržen pro jemné praní tkanin, které se mohou prudkými pohyby praní poškodit. Zajišťuje šetrnou péči šatům, halenkám a spodnímu prádlu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné pračky |
|---|---|
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 8690842371868 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | C |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 67 dB |
| Max. kapacita: | 8 kg |
| Max. rychlost odstřeďování: | 1400 ot./min. |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Spotřeba vody na cyklus: | 41 l |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Série: | b100 |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Hlučnost praní: | 50 dBA |
| ProSmart™ Invertorový Motor: | Ano |
| Parní technologie: | SteamCure® |
| Odložený program: | Flexibilní odložení (0 h - 19 h) |
| Typ displeje: | Digitální displej |
| OptiSense®: | Ano |
| AquaWave®: | Ano |
| XL dveře: | Ano |
| Materiál bubnu: | Nerez |
| Roční spotřeba energie (kWh/rok): | 175 kWh |
| Roční spotřeba vody: | 9899 l |
| Třída účinnosti odstřeďování: | B |
| Spotřeba energie (100 cyklů): | 62 kWh |
| Třída emisí hluku při odstřeďování: | A |
| Kontrola nevyváženosti náplně: | Ano |
| Automatické dávkování vody: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 820x600x560 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]