Beko XDS7534CSDRX
Kód: XDS7534CSDRXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
XDS7534CSDRXTřída energetické účinnosti
A+++Technologie sušení
Tepelné čerpadloSenzory řízené sušení
OptiSense®Barva
BíláAquaWave® buben
Šetrnější pohyby prádla při sušeníSpeciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné usušení i té nejjemnější látky.

EcoGentle™
Nižší spotřeba a oblečení jako novéTepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 47.5 kg |
| EAN: | 8690842275807 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Úsporné, A+++ |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 59 cm |
| Produkt: | Sušička |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | Tiché, 65 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Otevírání dveří: | Pravé |
| Velikost: | Hluboká |
| Série: | bPRO 500 |
| Výbava sušičky: | Český panel, Displej, Kondenzační nádržka, Možnost napojení odpadu, Vnitřní osvětlení |
| Způsob sušení: | Tepelné čerpadlo |
| Typ plnění: | Přední |
| Senzory řízené sušení: | OptiSense® |
| Typ displeje: | LCD |
| Odložený program: | Flexibilní odložení (0 h - 24 h) |
| Kapacita sušení: | 7 kg |
| Filtr na zachycení vláken: | Ano |
| AquaWave®: | Ano |
| Umístění nádoby na vodu: | Nahoře |
| Materiál vnitřního bubnu: | Nerez |
| Přímé vypouštění: | Ano |
| Roční spotřeba energie (kWh/rok): | 157.9 kWh |
| Reverzní otáčení bubnu: | Ano |
| Ukazatel plné nádoby na vodu: | Ano |
| Ukazatel čisttění filtru: | Ano |
| Ukazatel čistění kondenzátoru: | Ano |
| Zvukový signál konce cyklu: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 846x597x589 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]