Bosch MMR15A1
Kód: MMR15A1CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
- Příkon: 550 W
- skleněná nádoba (1500ml), omyvatelná v myčce, vhodná i do mikrovlnky
- univerzální nůž z nerezové oceli, omyvatelný v myčce
- nůž na drcení ledu
- kotouč na šlehání
- Jednoduché skladování: ovinutí kabelu pro snadné a rychlé uložení kabelu.
kompaktní univerzální sekáček pro rychlé zpracování nebo mixování pokrmů s velkou skleněnou mixovací nádobou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní mixéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4242002742298 |
| Barva: | Bílá |
| Značka: | Bosch |
| Max. příkon: | 550 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Zapojení do zásuvky: | euro zástrčka bez uzemnění 2,5 A |
| Příslušenství: | 1 x nůž na ledovou tříšť, 1 x drticí kotouč |
| Rozměry (VxŠxH): | 310x195x195 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |






