Bosch SMV2ITX16E Vestavná myčka nádobí 60cm Serie 2
Kód: SMV2ITX16ECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba
- třída energetické účinnosti¹: E
- energie² / voda³: 92 kWh / 10.5 l
- kapacita: 12 sad nádobí
- doba trvání programu⁴: 4:30 h:min
- hladina hluku: 50 dB(A) re 1 pW
- třída hlučnosti: C
- připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
Programy a speciální funkce
- 5 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Oblíbený
- výchozí Oblíbený program: Předmytí
- 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect
- program péče o myčku nádobí: Machine Care
- Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)
Technologie mytí a senzory
- AquaSenzor
- dávkovací asistent
- EcoSilence Drive
- automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
- samočisticí sítko s třívrstvým zvlněným filtrem
- materiál vnitřní vany: nerezová ocel / polinox
Systém košů
- standardní koše
- kolečka s nízkým třením ve spodním koši
- zarážka proti vykolejení spodního koše
- koš na příbory ve spodním koši
- odkládací plocha na šálky v horním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
- tlačítka ovládání nahoře
- popisky na panelu: anglický text
- InfoLight (červený)
- elektronické odložení startu o 3, 6 nebo 9 hodin
Bezpečnost
- AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
- systém šetrného mytí skla
- vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)
Rozměry
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 59.8 x 55 cm
Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení.
Silence on demand: potlačení hluku až na 30 minut prostřednictvím aplikace Home Connect.
Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život.
Funkce Oblíbený program: vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem.
InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.
Myčka nádobí s podporou wi-fi připojení a možností potlačení hlučnosti pomocí aplikace Home Connect.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | Bosch - doživotní záruka AquaStop |
| Hmotnost: | 32.8 kg |
| EAN: | 4242005206094 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Košík |
| Počet programů: | 5 |
| Počet souprav nádobí: | 12 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | Bosch |
| Max. hlučnost: | 50 dB |
| Max. příkon: | 2400 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba vody na cyklus: | 10,5 l |
| Systém sušení: | Topné těleso |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Home Connect, Rychlé mytí |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Vhodné do IKEA metod: | Ne |
| Komunikace: | WiFi |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Změkčovač vody: | Ano |
| Ukazatel soli: | Ano |
| Programy: | Auto 45-65°C, Eco, Intenzivní, Quick L, Vlastní program |
| Rozměry (VxŠxH): | 815x598x550 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 815x600x550 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/logo-bosch.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Bosch" list="**Německá kvalita a tradice**\nBosch je značka s dlouholetou historií, která již po generace přispívá ke zlepšování každodenního života a spojuje spolehlivost s precizním zpracováním.;**Inovace pro moderní domácnost**\nSpotřebiče Bosch přinášejí chytré technologie, které usnadňují běžné fungování domácnosti – od automatických programů po inteligentní senzory.;**Promyšlený design a funkčnost**\nBosch spojuje elegantní vzhled s maximální praktičností, takže jeho vestavné i volně stojící spotřebiče skvěle zapadnou do každého interiéru.;**Úspora energií i času**\nPokročilé technologie Bosch pomáhají šetřit vodu, energii i váš čas, aniž by slevily z výkonu nebo výsledků.;**Chytré ovládání odkudkoliv**\nDíky aplikaci Home Connect můžete vybrané spotřebiče Bosch ovládat na dálku a mít svou domácnost pod kontrolou, i když zrovna nejste doma." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch14.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Věc, kterou čas změnil? Naši chuť se stále zlepšovat" text="Domácí spotřebiče Bosch již po generace přispívají ke zlepšování každodenního života. Tito nenápadní pomocníci spolehlivě plní i ty nejnáročnější potřeby svých majitelů už zhruba 150 let." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nejmodernější výroba po celém světě" text="Od roku 2020 se spotřebiče Bosch vyrábějí po celém světě. Výrobní závody skupiny se nacházejí v Evropě, Spojených státech, Latinské Americe i Asii. Díky silné globální síti výroby, prodeje a služeb nabízí Bosch zákazníkům po celém světě špičkové německé technologie." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Elegantní multifunkční varná deska a odsavač par" text="Spojením toho nejlepšího z indukčního vaření a moderních technologií odsávání vznikla inovativní varná deska s integrovaným odsáváním. Toto úsporné řešení eliminuje potřebu samostatného odsavače par, šetří místo a přináší maximální flexibilitu při plánování kuchyně." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Slavíme 130 let" text="V roce 1886 založil Robert Bosch v německém Stuttgartu svůj podnik se dvěma spolupracovníky. V roce 2016 pak společnost oslavila 130. výročí své existence. Během této doby se Bosch vypracoval mezi největší německé podniky a působí ve více než 150 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Mobilní technologie vstupuje mezi domácí spotřebiče" text="Bosch umožňuje uživatelům ovládat své domácí spotřebiče pomocí aplikace Home Connect, i když zrovna nejsou doma. Můžete tak pohodlně zkontrolovat troubu, sledovat stav myčky nebo zjistit, co vám ještě zbývá v lednici – jednoduše přes mobil nebo tablet." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Hygienické praní při nízkých teplotách" text="Funkce ActiveOxygen vypere prádlo hygienicky čistě i při nízkých, energeticky úsporných teplotách. Tato technologie dokáže odstranit až 99,99 % bakterií a mikrobů, které se běžně v oděvech vyskytují, a spojuje tak šetrnost s vysokou účinností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Trouba snů: perfektní pečení bez starostí" text="Trouby Bosch byly v roce 2014 rozšířeny o inteligentní technologie PerfectBake a PerfectRoast. Díky chytrým senzorům mají dokonalý přehled o stavu připravovaných pokrmů a automaticky přizpůsobují druh ohřevu, čas pečení i teplotu pro perfektní výsledky." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Inovace je součástí DNA značky Bosch" text="Bosch dlouhodobě patří mezi nejinovativnější společnosti na světě. Skupina dosáhla nového rekordu v inovacích s téměř 90 000 aktivními patenty a patentovými přihláškami, což potvrzuje její vedoucí postavení v oblasti technologického vývoje." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="PerfectDry s technologií Zeolith®" text="Technologie PerfectDry využívá přírodní minerál Zeolith, který přeměňuje vlhkost na teplo. To se vrací zpět do prostoru myčky a díky rovnoměrnému proudění vzduchu suší nádobí efektivně, šetrně a důkladně – včetně plastového nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Přesné dávkování pracího prostředku" text="Technologie i-DOS automaticky nadávkuje tekutý prací prostředek přesně podle typu a množství prádla. Díky tomu pomáhá chránit oděvy, zlepšuje výsledky praní a zároveň šetří prací prostředek i životní prostředí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch10.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Delší čerstvost ovoce a zeleniny" text="V roce 1989 představil Bosch technologii chlazení 0°, která pomáhá uchovávat ovoce i zeleninu déle čerstvé. Díky přesně nastaveným podmínkám skladování si potraviny zachovávají svou kvalitu i chuť po delší dobu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch11.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Záleží nám na životním prostředí" text="Bosch dlouhodobě pracuje na udržitelnější výrobě a technologiích šetrných k přírodě. Už v 90. letech převedl výrobu chladniček v několika evropských zemích na řešení bez obsahu škodlivých freonů a dalších skleníkových plynů." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch12.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Jeden spotřebič, mnoho možností" text="Bosch reagoval na rostoucí nároky moderní domácnosti vývojem multifunkčních spotřebičů. Právě zde vznikaly technologie, které spojily více funkcí do jednoho zařízení – například vestavné sporáky s integrovanou mikrovlnnou funkcí nebo samočisticí trouby." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch13.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Bosch patří mezi průkopníky chytré domácnosti a díky aplikaci Home Connect můžete své spotřebiče ovládat odkudkoliv? Snadno tak zkontrolujete troubu, myčku nebo chladničku i ve chvíli, kdy nejste doma.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Chlazení Bosch" src="https://www.youtube.com/watch?v=bKkHVWq5yoY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |