Bosch SPI4HMS13E vestavná myčka nádobí Serie 4
Kód: SPI4HMS13ECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba
- třída energetické účinnosti:¹ D
- energie² / voda³: 67 kWh / 8.9 l
- kapacita: 10 sad nádobí
- doba trvání programu:⁴ 4:35 h:min
- hladina hluku: 44 dB(A) re 1 pW
- třída hlučnosti: B
- hlučnost (Tichý program): 43 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
- 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený
- výchozí Oblíbený program: Předmytí
- 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, SpeedPerfect+
- program péče o myčku nádobí: Machine Care
- doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand, Poloviční náplň
Technologie mytí a senzory
- výměník tepla
- AquaSenzor
- dávkovací asistent
- EcoSilence Drive
- ostřikovací rameno DuoPower v horním koši
- samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
- materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
- systém košů VarioFlex
- příborová zásuvka VarioDrawer
- 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
- kolečka s nízkým třením ve spodním koši
- barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
- zarážka proti vykolejení spodního koše
- 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
- 2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
- výklopný etažér na šálky v horním koši
- výklopný etažér na šálky ve spodním koši
- speciální držák na skleničky ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
- připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
- popisky na panelu: anglický text
- ukazatel zbývajícího času programu v minutách
- časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
- AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
- elektronická blokace tlačítek
- systém šetrného mytí skla
Příslušenství
- vč. násypky na sůl
- vč. ochrany pracovní desky před párou
Rozměry
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 44.8 x 57.3 cm
Extra sušení: volitelná funkce pro vyšší výkon sušení.
Silence Plus: pozoruhodně tichá myčka nádobí s hlučností 44 dB.
Koše Slimline VarioFlex a zásuvka VarioDrawer: do 3 zásuvek se vejde vše, od čajových lžiček až po hrnce.
Home Connect: ovládejte svou myčku odkudkoli a využijte její potenciál naplno.
Rackmatic: výškově nastavitelný koš do myčky pro vysoké předměty.
Flexibilní ukládání nádobí a chytré vzdálené ovládání myčky pomocí aplikace Home Connect.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | Bosch - doživotní záruka AquaStop |
| Hmotnost: | 30.9 kg |
| EAN: | 4242005551095 |
| Energetická třída: | D |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 6 |
| Počet souprav nádobí: | 10 |
| Značka: | Bosch |
| Max. hlučnost: | 44 dB |
| Max. příkon: | 2400 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Počet teplot: | 4 |
| Signalizace na podlaze: | Ano |
| Spotřeba vody na cyklus: | 9 l |
| Systém sušení: | Výměník tepla |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| AquaStop: | Ano |
| Home Connect: | Ano |
| Třída emisí hluku: | B |
| Změkčovač vody: | Ano |
| Ukazatel soli: | Ano |
| Programy: | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Hodinový 65 °C, Intenzivní 70 °C, Oblíbený, tichý |
| Příslušenství: | SGZ0BI02, SGZ0CL01, SGZ1010, SGZ4CB00, SMZ5000, SMZ5003, SMZ5300 |
| Rozměry (VxŠxH): | 815x448x573 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 815x450x550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |






