Candy CCTLS 544WHN
Kód: CCTLS 544WHNCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Řada Comfort
Kompletní řada produktů, které kombinují rodinný a intuitivní styl s vysokým výkonem. Klasický a univerzální design se zaoblenými dveřmi a externí metalickou rukojetí; s vysokou třídou účinnosti a Led světelnou technologií. Tradice se setkává s inovací.
Zaoblené dveře a vnější kovová rukojeť
Měkké linie dveří korespondují s pevností kovové rukojeti. Designový doplněk s maximální funkčností.
Šetřete energii a peníze
Podle nového energetického štítku je tato chladnička ve třídě E. Ve srovnání se spotřebiči třídy G snižuje spotřebu až o 36 %, šetří energii, peníze a respektuje životní prostředí.
Technické parametry:
Základní vlastnosti:
- Instalace: Volně stojící
- Kategorie produktu: Chladnička
- Typ výrobku: Stolní jednodveřové
Technické specifikace:
- Rozmrazovací proces chladící zóny: Manuální
- Těsnění: Pull
- Proud (A): 0.55
- Frekvence (Hz): 50
- Napětí (V): 220-240
Displej:
- Pozice ovládacího panelu: Interní ovládací panel
- Ovládací panel: Mechanické
- Super Freezing: Ne
- Nastavitelná teplota: Chladnička
Vzhled:
- Materiál polic ve dveřích: Průhledný plast
- Rukojeti: Vnější
- Světlo: LED
- Počet přihrádek na čerstvé potraviny: 1
- Zaměnitelné panty: Ano
- Úprava polic: S bílým rámem
- Celkový počet polic ve dveřích: 3
- Hlavní barva produktu: Bílá
- Dveřní závěs: Pravé
- Počet šuplíků v mrazáku: 0
- Materiál zásuvek: Sklo
- Počet nastavitelných polic v chladničce: 2
Výkon a spotřeba:
- Energetická třída: E
- Roční spotřeba elektrické energie (NEL 2020): 90
- Klimatická třída: N: Ano
- Klimatická třída: ST: Ano
- Třída emisí akustického hluku (NEL 2020): C
- Emise akustického hluku (NEL 2020): 39
- Počet hvězdiček: No
- Celkový objem chladicí části (l): 127
- Celkový objem (l): 127
Rozměry:
- Výška (mm): 850
- Šířka (mm): 550
- Hloubka (mm): 580
- Výška zabaleného výrobku (mm): 885
- Šířka zabaleného výrobku (mm): 570
- Hloubka zabaleného výrobku (mm): 588
- Hrubá váha (kg): 29
- Čistá váha (kg): 27
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8059019021997 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | Do 100 cm |
| ? Šířka: | 55 cm |
| ? Hloubka: | 58 cm |
| Produkt: | Volně stojící kombinovaná lednice |
| Značka: | Candy |
| Max. hlučnost: | 39 dB |
| Cenový rozptyl: | Levné, 5000-10000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Malé, Mini, Úzké |
| Výbava: | Bez mrazáku |
| Celkový objem: | 100-150 l |
| Objem přesně: | 127 l |
| Objem lednice: | 127 l |
| Počet dveří: | 1 |
| ? Roční spotřeba energie: | 90 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 540 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 2700 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 5400 Kč |
| Displej: | Ne |
| Osvětlení: | LED |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Super chlazení: | Ne |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x550x580 mm |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

