Candy MIC 201 EX
Kód: MIC 201 EXCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Mikrovlnná trouba Candy MIC 201 EX
- Typ : vestavná
- Vnitřní objem (l): 20
- Mikrovlnný výkon (W): 1250
- Gril - výkon (W): 1000
- Počet úrovní mikrovln: 5
- Gril: s grilem
- Parní vaření: NE
- Pečení chleba: NE
- Horký vzduch: NE
- Dětská pojistka: ANO
- Displej: ano
- Průměr otočného talíře (cm): 24.5
- Materiál vnitřního prostoru: nerez
- Ovládání: elektronické-tlačítkové
- Hodiny: ANO
- Vnitřní rozměr (š x v x h): 29,5 x 31,4 x 21,8 cm
- Rozměr rámečku (š x v x h): 59,4 x 38,2 x 2 cm
- Hmotnost rámečku: 3.50 kg
- Provedení výrobku: nerez
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8016361767645 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 34 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Gril, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Candy |
| Gril: | Ano |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 20 l |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Cenový rozptyl: | Levné, Do 6000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ano |
| Typ instalace: | Horní skříňka, Nad troubu |
| Velikost: | Malá |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Auto program: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Displej: | Ano |
| Hloubka pro vestavbu: | 32 cm |
| Hlučnost: | 60 dB |
| Hodiny: | Ano |
| Otevírání dvířek: | Levé |
| Ovládání: | Elektronické |
| Parní ohřev: | Ne |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Rozmrazování: | Ano |
| Šířka pro vestavbu: | 56 cm |
| Úprava proti otiskům prstů: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nerezová |
| Výška pro vestavbu: | 36.2 cm |
| Rozměry (VxŠxH): | 382x595x335 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

