Gorenje MG1802SJW Mlýnek na maso
Kód: MG1802SJWCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon motoru (max.): 1800 W, Kapacita mletí (kg/min): 2.1, Okamžité zastavení motoru pro lepší bezpečnostSausage stuffing and kubbe kit
Explore the tastes of the world’s cuisines
Allow our meat grinder to lead you to explore the wide range of tastes from European, Asian, and Indian cuisines. Making sausages or popular kubbe at home, with known and quality meat is an experience worth trying.
Three different cones
Infinite possibilities of slicing and shredding
You choose how you want your vegetables chopped, your Parmesan cheese grated, or your walnuts ground. Three different cones are supplied – for thick slicing, shredding, and grinding. Do not worry – no culinary challenge will be too hard.
Juicer attachment
Extreme extraction and full preservation of nutrients
Due to a double auger system, the extraction of fruit and soft vegetable is super-efficient. At the end of this special double juicing, pulp is separated from juice. As a result, there are fewer air bubbles in the juice, the juice is silkier and juicing temperature is lower which allows the juice to retain more enzymes. Enjoy pure health!
Save money
Buy local, eat quality food, and save the planet
It’s a huge advantage if you buy your food locally. It goes for the meat as well as for all other products. You will know the origin and reach the expected quality of food. There is another advantage – buying large chunks saves a lot of money.
Easy to clean
Keeping it simple
Meat grinder is quick and easy to disassemble. Wash all the parts of grinder, shredder, or juicer in soapy warm water. You can use soft brush to remove any residues. Dry and store or reassemble. For longer use, put a little vegetable oil on the cutting knife and grinding plates.
Přepínač zpětného chodu
Zaseknutí masa vyřešeny za chvíli
Mlýnek je vybaveno reverzním spínačem, který vám pomůže v případě zaseknutí. Reverzní funkce vám výrazně ušetří čas při mletí masa s množstvím pojivové tkáně.
Zdravé. Vyrobené doma.
Buy local, eat quality food, and save the planet
S rostoucím vědomím o důležitosti lokálních potravin a zájmem o poznání původu potravin, budete dříve či později potřebovat pomoc malých spotřebičů Gorenje. Budete přesně vědět, co je ve vašem hamburgeru a na talíři. Můžete být bez starostí.
Jednoduchost
Používání mlýnků na maso Gorenje je mimořádně snadné. Mají mnoho funkcí, které zajišťují dokonalou bezpečnost. Jsou snadno ovladatelné. Můžete je rychle rozebrat, vyčistit, vysušit a znovu složit. Mají kompaktní design pro snadné skladování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 3838782570766 |
| Značka: | Gorenje |
| Vzhled: | Moderní |
| Materiál skříně: | Plast a kov |
| Výkon motoru (max.): | 1800 W |
| Kapacita mletí (kg/min): | 2.1 |
| Display: | Ne |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kovový plášť: | Ano |
| Funkce reverzní chod: | Ano |
| Posunovač: | Ano |
| Materiál podnosu na potraviny: | Plast |
| Počet nástavců na mletí masa: | 2 ks |
| Počet plničů klobás: | 1 ks |
| Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Okamžité zastavení motoru pro lepší bezpečnost: | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem: | Odšťavňovač |
| Úložný priestor pro krájací disk: | Ne |
| Nožičky pro stabilitu: | Gumové nožičky pro větší stabilitu |
| Průměr disku: | 54 mm |
| Mlecí disk velikost 1: | 3 mm |
| Mlecí disk velikost 2: | 8 mm |
| Délka připojovacího kabelu: | 1100 mm |
| Šířka spotřebiče: | 306 mm |
| Výška spotřebiče: | 290 mm |
| Hloubka spotřebiče: | 200 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 290x306x200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/logo-gorenje.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Gorenje" list="**Jednodušší život každý den**\nGorenje vyvíjí spotřebiče s jasným cílem – zjednodušit váš každodenní život. Méně starostí, více pohodlí a více času na to, co vás baví.;**Chytré technologie, které myslí za vás**\nAdaptivní technologie se učí vaše návyky, automatické programy optimalizují výkon a vy si užíváte perfektní výsledky bez složitého nastavování.;**Design, který má styl**\nGorenje spolupracuje se světovými designéry jako Pininfarina nebo Philippe Starck. Výsledkem jsou spotřebiče, které nejen fungují, ale i skvěle vypadají.;**Oceněná kvalita**\nDesítky mezinárodních ocenění jako Red Dot nebo IF Design Award potvrzují vysokou úroveň designu, inovací i kvality.;**Silné zázemí a globální značka**\nGorenje je součástí skupiny Hisense a působí ve více než 90 zemích. Díky tomu nabízí spolehlivost, dostupnost i moderní technologie." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Už více než 70 let vám přinášíme jednodušší život" text="Z malé dílny ve Slovinsku vyrostlo Gorenje v mezinárodní značku, která dnes patří mezi přední výrobce domácích spotřebičů. Jejím cílem je jediné – zjednodušit a zpříjemnit váš každodenní život." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Buďte jiní a výjimeční" text="Spotřebiče Gorenje jsou navržené tak, aby odpovídaly vašemu životnímu stylu i osobnosti. Kombinují inovace, funkčnost a design, který se odlišuje od běžného standardu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zjednodušte si život díky inovacím" text="Každá technologie Gorenje má jediný cíl – usnadnit vám každodenní fungování. Spotřebiče se stanou vašimi pomocníky, kteří šetří čas a umožní vám věnovat se tomu, co je opravdu důležité." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Technologie, které slouží vám" text="Spotřebiče Gorenje se přizpůsobují vašim návykům. Díky inteligentním funkcím a jednoduchému ovládání získáte perfektní výsledky bez zbytečné námahy." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Design od světových tvůrců" text="Gorenje spolupracuje s předními designéry jako Pininfarina, Karim Rashid nebo Philippe Starck. Výsledkem jsou ikonické spotřebiče, které promění každou domácnost v stylové místo." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Ocenění, která mluví za vše" text="Gorenje pravidelně získává prestižní ocenění jako Red Dot Award nebo IF Design Award. Ty potvrzují špičkový design, kvalitu i technologickou vyspělost značky." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Silné zázemí a globální inovace" text="Od roku 2018 je Gorenje součástí skupiny Hisense. Díky tomu má přístup k moderním technologiím, výzkumným centrům po celém světě a silnému globálnímu zázemí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/gorenje/gorenje7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Gorenje spolupracuje se světově uznávanými designéry jako Pininfarina nebo Philippe Starck? Díky tomu získáváte spotřebiče, které jsou nejen funkční, ale i designovým prvkem vaší domácnosti.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Naše mise" src="https://www.youtube.com/watch?v=4XJH6s8IbZ8&feature=youtu.be"][/youtube-video]