Kluge KC2179J vestavná lednice
Kód: KC2179JCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Vestavná chladnička s mrazícím oddílem nahoře; Celkový objem 179 l; Elektronická regulace teploty; Vnitřní LED osvětlení; Invertorový kompresor; Možnost změny směru otevírání dveří; Lišty pro vestavbu; Způsob instalace nábytkových dvířek: Posuvné lišty; Klimatická třída SN, N, ST; Energetická třída E; Spotřeba el. energie: 148 kWh/rok; Hlučnost pouhých 35 dB; Délka přívodního kabelu 220 cm; Hmotnost: 35 kg; Rozměry (VxŠxH): 122,1 x 54 x 54 cm
Chladící část: Objem 163; Manuální odmrazování; Vnitřní LED osvětlení; 3 nastavitelné a 1 pevná police z bezpečnostního skla; Zásuvka na ovoce a zeleninu; 2 standardní a 1 hluboká přihrádka na dveřích; držák na vajíčka
Mrazící přihrádka: Objem 16 l; Manuální odmrazování; Mrazící výkon 2,6 kg/24 h, Forma na led
- Vestavná chladnička s mrazícím oddílem nahoře
- Celkový objem 179 l
- Objem chladničky/mrazící přihrádky 163/16 l
- Vnitřní LED osvětlení ● Invertorový kompresor
- 3 nastavitelné a 1 pevná police z bezpečnostního skla
- 2 standardní a 1 hluboká přihrádka na dveřích
- Lišty pro vestavbu do kuchyňské linky ● Instalace nábytkových dvířek: Posuvné lišty
- Možnost změny směru otevírání dveří
- Mrazící výkon 2,6 kg/24 h ● Hlučnost 35 dB
- Energetická třída E ● Spotřeba el. energie: 148 kWh/rok
- Rozměry (VxŠxH): 122,1 x 54 x 54 cm
LED osvětlení
Úsporné osvětlení na bázi světelných diod.Nízká hlučnost
Nízká hlučnost chladniček KlugeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky bezplatný servis |
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 8588008220559 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| Mrazák: | Uvnitř |
| Technologie: | Statická |
| Značka: | Kluge |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Otevírání dveří: | Zaměnitelné |
| Montáž dveří: | Spřažené |
| Výbava: | Mrazák |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST |
| Objem lednice: | 162,2 l |
| Objem mrazáku: | 16 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 148 kWh |
| Emise hluku šířeného vzduchem chladničky: | 35 dB(A) |
| Třída hlukových emisí chladničky: | C |
| Nastavení teploty: | Elektronické |
| Zobrazení nastavení: | LED indikátory |
| Displej: | Ne |
| Elektronické řízení teploty: | Ano |
| Odmrazování: | Manuální |
| Vnitřní osvětlení: | LED |
| Směr otevírání dveří: | Pravé |
| Způsob instalace nábytkových dvířek: | Posuvné lišty |
| Chladivo: | R600A |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Délka napájecího kabelu: | 220 cm |
| Umístění napájecího kabelu: | Dole |
| Invertorový kompresor: | Ano |
| Samostatný oddíl pro ovoce a zeleninu: | Ano |
| Obsahuje chladící část: | Ano |
| Funkce "Super chlazení": | Ne |
| Držák lahví: | Ne |
| Přihrádka na ovoce a zeleninu: | Ano |
| Přihrádka ve dveřích na lahve: | 1 |
| Třída mrazení (značená počtem hvězd): | 4* |
| Výrobník ledu: | Forma na ledové kostky |
| Mrazící výkon: | 2,6 kg/24 h |
| Funkce "Rychlé mrazení": | Ne |
| Odmrazování mrazáku: | Manuální |
| Hmotnost netto: | 35 kg |
| Výška min.: | 122,3 cm |
| Výška max.: | 122,6 cm |
| Hloubka min.: | 55 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.