Kluge KVD6100P vestavná myčka
Kód: KVD6100PCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Plně vestavná myčka nádobí s kapacitou 16 sad nádobí a šířkou 60 cm; 4 mycí programy; Bílý LED displej s dotykovým ovládáním; Info light promítání na podlahu; Invertorový motor; Odložený start až o 24 hodin; Automatické otevírání dvířek; Vnitřní uspořádání nabízí třetí horní zásuvku na příbory a nastavitelný horní koš, nástavce na sklenice na víno; Pro úsporu vody a energie můžete zvolit mytí v horním, spodním nebo obou koších; Sklopné hroty ve spodním i horním koši; Aqua Stop; Hlučnost 45 dB(A); Energetická třída D; Spotřeba energie je 87 kWh na 100 cyklů a vody 11,9 l na cyklus; Rozměry (VxŠxH): 81,5 - 87,5 x 59,8 x 55 cm
- Kapacita 16 sad nádobí ● Šířka 60 cm
- Bílý LED displej ● Dotykové ovládání
- Fix Door ● Info Light
- 4 mycí programy ● Invertorový motor
- Odložený start mycího programu až o 24 hodin
- Třetí horní zásuvka na příbory ● Nastavitelný horní koš
- Ukazatel hladiny soli a leštidla ● Automatické otevírání dvířek
- Režimy mytí horní, spodní, nebo obojí současně
- Energetická třída D ● Hlučnost: 45 dB(A)
- Spotřeba energie (100 cyklů) / vody (cyklus): 87 kWh / 11,9 l
- Rozměry (VxŠxH): 81,5 - 87,5 x 59,8 x 55 cm
Variabilní příborová zásuvka
Lepší přístupnost a více místa pro vaše příbory a šálkyInfoLED
Informování o provozu myčky prostřednictvím světelného paprskuAuto Door
Automatické otevírání dveří myčky na konci cyklu sušeníInvertorový motor
Seznamte se s nejnovější generací moderních invertorových motorůECO Wash
Úsporný systém mytí poloviční náplně ECO WashOdložený start
Odložený začátek mytí o 1 až 24 hodin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky bezplatný servis |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 8588008219645 |
| Energetická třída: | D |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 4 |
| Počet souprav nádobí: | 16 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Značka: | Kluge |
| Max. hlučnost: | 45 dB |
| Systém sušení: | Kondenzační |
| Barva: | Bílá, černý ovládací panel |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | C |
| Přípustný rozsah tlaku vody: | 0,4 - 10 |
| Délka napouštěcí hadice: | 150 cm |
| Délka vypouštěcí hadice: | 150 cm |
| Nastavitelný mechanismus otevírání dveří: | Ano |
| Kluzný systém uchycení nábytkových dveří SlidingDoor: | Ne |
| Možnost připojení k rozvodu teplé vody: | Ne |
| Délka napájecího kabelu: | 160 cm |
| Programy mytí: | 90 minut, ECO, Rychlý 29 min., Intenzivní 67°C |
| Doba trvání programu ECO: | 4h 11m |
| Ovládání myčky přes WiFi: | Ne |
| Odložený start mytí: | Ano, 1 až 24 hodin |
| InfoLED: | Ano |
| Automatické otevírání dvířek: | Ano |
| Poloviční náplň: | Ano |
| Indikace soli: | Ano |
| Indikace leštidla: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ne |
| Invertorový motor: | Ano |
| Držák na sklenice na víno: | Ano |
| Sklopné hroty v horním koši: | Ano |
| Výškově nastavitelný horní koš: | Ano |
| Zabezpečení proti přetečení: | Ano |
| Aquastop: | Ano |
| Minimální výška: | 81,5 cm |
| Maximální výška: | 87,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.