Siemens ED81ABS16E indukční varná deska s odsavačem EcoMatt iQ300
Kód: ED81ABS16E
Exkluzivita
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
#type1-B#!
Kombinovaná varná deska s odsavačem, Barva: Černá matná, Energetická třída: B, Šířka: 80 cm, PowerBoost, Spojení varných zón, dotykové ovládání, Prostor pro instalaci (VxŠxH): 223x750x490 mm, Výkon odsávání: 500 m3/h, Průměr odtahu: 150 mm, Směr odtahu: Spodní, Možnost recirkulace i odtahu ven, Připojení 400 V
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • 80 cm: komfortní prostor pro 4 hrnce nebo pánve
Flexibilita varných zón
  • combiZone: umožní používat větší nádobí spojením dvou klasických varných zón do jedné velké zóny
  • varná zóna, přední levá: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
  • varná zóna, zadní levá: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
  • varná zóna, zadní pravá: 180 mm , 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
  • varná zóna, přední pravá: 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
Komfort
  • 17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
  • timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
  • minutka: na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
Úspora času a efektivita
  • quickStop: rychlá deaktivace varné zóny jediným delším dotykem
Design
  • design bez rámečku
Bezpečnost
  • dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
  • hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
Instalace
  • rozměry spotřebiče (V x Š x H): 223 x 802 x 522 mm
  • rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 223 x 750 x 490 - 490 mm
  • min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
  • příkon: 7.4 kW
  • délka připojovacího kabelu: 110 cm, připojovací kabel je součástí spotřebiče
Příslušenství
  • clean Air Plus odor filter, adaptér pro odvod vzduchu součástí spotřebiče
  • možnost instalace do standardní 60 cm skříně
Integrovaný systém odvětrání
  • Indukční varná deska s plně integrovaným vysoce výkonným systémem odvětrání par.
  • - automatické zapnutí odvětrání při použití varné zóny.
  • - senzorové ovládání touchControl.
  • Snadno a prakticky vyjímatelný tukový filtr a ochrana proti přetečení:
  • - lze snadno vyjmout pomocí jedné ruky.
  • - všechny části se snadno čistí, lze je mýt v myčce nádobí a jsou odolné vůči teplu.
  • - výkonný drenážní systém zajistí ochranu i při množství přesahující 200 ml tekutin.
  • - celková ochranná kapacita je 900 ml (200ml + 700ml).
  • - ventilátor a motor ventilátoru jsou vodotěsné.
  • Výkon odvětrávacího systému:
  • - účinnost tukového filtru (dle EN 61591): 94 %.