Siemens EX61AHYC1E indukční varná deska EcoMatt iQ700
Kód: EX61AHYC1ECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
- 60 cm: komfortní prostor pro 4 hrnce nebo pánve
- 2x flexZone s rozšířením: používejte nádobí jakéhokoli tvaru nebo velikosti kdekoli v zóně dlouhé 40 cm nebo je dokonce umístěte do strany.
- varná zóna, přední levá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
- varná zóna, zadní levá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
- varná zóna, zadní pravá: 190 mm, 230 mm , 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
- varná zóna, přední pravá: 190 mm, 230 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
- senzorové ovládání touchSlider+: snadné nastavení a kontrola stupně výkonu díky dotykovému ovládacímu panelu
- tlačítko Oblíbené: přímý přístup k oblíbeným funkcím pomocí nastavitelného tlačítka (k dispozici s připojeným účtem Home Connect)
- 17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
- via HC app/MyButton: udržujte pokrmy teplé při přednastavené nízké úrovni výkonu
- timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
- minutka (lze zvolit místo časovače vypnutí): na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
- hlasitost lze přizpůsobit osobním preferencím a potřebám
- powerBoost (nastavitelné pro všechny varné zóny): využijte o 50 % více výkonu při vaření např. vody, než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu
- via HC app/MyButton: rozehřejte pánve rychleji než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu, a zároveň ochraňte jejich povrchovou úpravu
- varné zóny se automaticky spojí nebo rozdělí podle tvaru a velikosti umístěného nádobí
- flexMotion: při přesunu hrnce do jiné varné zóny můžete stisknutím tlačítka přenést všechna předchozí nastavení do nové zóny
- automatický výběr varné zóny: po zapnutí varná deska automaticky zvolí varnou zónu, na kterou je umístěno nové nádobí
- při přesouvání hrnců na flexibilní varné zóně se nastavení okamžitě přizpůsobí a varná zóna se přizpůsobí velikosti nádobí
- quickStart: při zapnutí varná deska automaticky vybere varnou zónu s nádobím (umístěným ve vypnutém stavu)
- reStart: v případě neúmyslného vypnutí obnovte všechna předchozí nastavení opětovným zapnutím varné desky do 4 sekund
- fryingSensor Pro: zabraňuje připálení díky automatické regulaci teploty integrovaného senzoru
- only via HC app: jednoduše vyhledat správné nastavení teploty pro určitý pokrm prostřednictvím aplikace Home Connect
- vzdálená kontrola a ovládání: zkontrolujte, zda je varná deska vypnutá i když nejste doma, a najděte recepty nebo další funkce v aplikaci Home Connect
- cookConnect system : automaticky zapne odsavač par při vaření díky WiFi propojení varné desky a odsavače par
- ano: odsavač par automaticky přizpůsobuje výkon ventilátoru na základě nastavení varné desky, která průběžně poskytuje informace o průběhu vaření (s odpovídajícím odsavačem par a propojeným účtem Home Connect)
- Smart home trigger (nastavitelný prostřednictvím aplikace Home Connect): otevřete chytrý svět z varné desky (nutný je partnerský přístup)
- možnost aktualizace spotřebiče (dostupná s připojeným účtem Home Connect): udržujte spotřebič vždy aktuální s nejnovějším stavem softwaru
- Hightrans Eco Matt: elegantní matný design, který je méně náchylný k viditelnému poškrábání a otiskům prstů.
- design bez rámečku
- 2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu: indikuje, které varné zóny jsou stále horké nebo teplé
- dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
- funkce Pauza: umožňuje pozastavit proces ohřevu, např. za účelem otevření dveří
- hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
- bezpečnostní vypínání: z bezpečnostních důvodů se ohřev vypne po nastaveném čase bez další uživatelské interakce (lze nastavit)
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 51 x 592 x 522 mm
- rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 51 x 560 x 490 - 500 mm
- min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
- příkon: 7.4 kW
- powerManagement: v případě potřeby omezí maximální výkon (závisí na pojistkové ochraně elektrické instalace)
- délka připojovacího kabelu: 110 cm, připojovací kabel je součástí spotřebiče
Matt Edition: 5× méně viditelných škrábanců
Matt Edition: Matný povrch je odolný proti otiskům prstů.
Matt Edition: Snadné čistění bez šmouh.
flexInduction Plus: inteligentní rozšiřitelná varná zóna, která se přizpůsobí vašemu nádobí.
touchSlider+: umožňuje ovládat úroveň výkonu jedním dotykem prstu.
Inteligentní varná deska flexInduction - pro větší flexibilitu při vaření a nekonečné možnosti propojení pomocí Home Connect.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky podle počtu varných zón |
|---|---|
| EAN: | 4242003992654 |
| Barva: | Černá matná |
| Provedení: | Bez rámečku |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | Siemens |
| Max. příkon: | 7400 W |
| Napájecí napětí: | 400 V |
| Cenový rozptyl: | 25000-30000 Kč |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 4 |
| Zapojení do zásuvky: | bez zástrčky (elektrické připojení elektrikářem) |
| Home Connect: | Ano |
| Funkce varné desky: | Automatické propojení s odsavačem par, Dětský zámek, Minutka, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Série: | iQ700 |
| Montážní otvor: | 56x49 cm |
| Konektivita: | Bluetooth |
| INDICATOR_REGULATION: | 0 |
| Časovač: | Ano |
| Příslušenství: | HZ32WA00, HZ390090, HZ390522, HZ9CF240, HZ9CF280, HZ9ES100, HZ9FE280, HZ9FF010, HZ9FF030, HZ9FF040, HZ9SE030, HZ9SE040, HZ9SE060, HZ9TY010 |
| Senzor smažení: | Ano |
| Připojení: | 1 fáze;3 fáze |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 51x560x490 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 51x592x522 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Myčky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |



