Siemens GU21NADE0 vestavný mrazák iQ500
Kód: GU21NADE0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba- třída spotřeby energie: E
- užitný objem celkem : 85 l
- spotřeba energie: 189 kwh/rok
- klimatická třída: SN-T
- hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
- noFrost
- elektronické ovládání - LED ukazatele
- možnost nastavení Eco modu
- optický a akustický varovný signál v případě zvýšení teploty
- superFreezing: manuální / automatická aktivace
- Home Connect: vzdálená diagnostika, vzdálená kontrola a ovládání, Software Update Appliance
- EasyClean vnitřní prostor
- čistý objem mrazicí části : 85 l
- 3 x transparentní mrazicí zásuvka
- doba skladování při poruše: 9 h hod.
- funkce superFreezing
- mrazicí kapacita 24h : 8 kg
- mrazicí zásuvka vhodná pro pizzu
- závěs dveří vpravo, volitelný
- lze instalovat jako podstavný spotřebič
- větrání a odvětrávání v podstavci, není nutný výřez v pracovní desce
- délka přívodního kabelu: 230 cm
- napětí: 220 - 240 V
- rozměry niky (V x Š x H): 82.0 cm x 60.0 cm x 55.0 cm
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 82.0 cm x 59.8 cm x 54.8 cm
- miska na led
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
noFrost – abyste už nikdy nemuseli odmrazovat mrazák.
Made in Germany - příslib špičkové kvality, nejmodernějšího designu a inovativních funkcí.
Systém softClose - dveře se automaticky a jemně zavřou od úhlu otevření 20°.
3 transparentní mrazicí přihrádky pro hodně místa a optimální přehled.
Podstavná mraznička s funkcí No Frost a alarmem dveří - ideální do malých prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 33.7 kg |
| EAN: | 4242003933749 |
| Energetická třída: | E |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | Do 100 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavný šuplíkový mrazák |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Malé, Mini, Nízké |
| Montáž dveří: | Napevno |
| Home Connect: | Ano |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Celkový objem: | 50-100 l |
| Objem mrazáku: | 85 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 189 kWh |
| Rozměry (VxŠxH): | 820x598x548 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 820x600x550 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |