Siemens KI81RADE0 Vestavná chladnička iQ500
Kód: KI81RADE0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
- KI81RADE0
- ploché panty, systém softClose (jemné dovírání dvířek)
- jednoduchá instalace
- třída spotřeby energie: E
- čistý celkový objem : 319 l
- roční spotřeba energie: 115 kwh
- klimatická třída: SN-ST
- hlučnost: 37 dB
- LED osvětlení v chladící částí
- elektronická regulace teploty - digitální ukazatel
- freshSense- zaručí konstantní teplotu díky inteligentní senzorové technologii
- nastavení funkce superCooling: automatická deaktivace
- akustický signál otevřených dveří
- čistý objem chladící části : 319 l
- počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 7 (z toho výškově nastavitelných: 6 ), z toho 1 dělitelná odkládací plocha varioShelf, s možností umístění do parkovací polohy, 2 x EasyAccess Shelf, výsuvná plocha
- držák na lahev
- 6 x přihrádka ve dveřích, z toho 1x na máslo/sýry
- 1 přihrádka hyperFresh plus s regulací vlhkosti na teleskopických výsuvech - udrží ovoce a zeleninu až 2x déle čerstvou
- 1 přihrádka Fresh Box na teleskopických výsuvech
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 177.2 cm x 55.8 cm x 54.5 cm
- rozměry niky (V x Š x H): 177.5 cm x 56.0 cm x 55.0 cm
- závěs dveří vpravo, volitelný
- příkon: 90 W
- napětí: 220 - 240 V
- zásobník na vejce
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Přihrádka hyperFresh plus s regulací vlhkosti udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou.
LED světlo – rovnoměrné osvětlení usnadňuje orientaci v lednici.
Systém softClose: dveře se automaticky a jemně zavřou od úhlu otevření 20°.
bottleRack – Skladujte láhve bezpečně a v dosahu.
Tlačítko superCooling sníží teplotu na definovanou dobu pro rychlejší zchlazení čerstvých potravin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 67 kg |
| EAN: | 4242003884515 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná lednice |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 37 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Velké |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Montáž dveří: | Napevno |
| Výbava: | Bez mrazáku, Nulová zóna |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST |
| Celkový objem: | 300-350 l |
| Objem přesně: | 319 l |
| Objem lednice: | 321 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 115 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 690 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 3450 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 6900 Kč |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | C |
| Počet polic: | 7 |
| Materiál polic: | Sklo, Umělá hmota |
| Příslušenství: | 3 x Přihrádka na vejce |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 1775x560x550 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 1772x558x545 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |