Siemens KI86NADD0 vestavná kombinovaná lednice iQ500 + Sleva 10% při zadání kódu "SLEVA10"
Kód: KI86NADD0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
- vestavná chladnička s mrazákem dole
- jednoduchá instalace
- ploché panty, systém softClose (jemné dovírání dvířek)
- třída spotřeby energie: D
- čistý celkový objem : 260 l
- čistý objem chladící části : 184 l
- čistý objem mrazicí části : 76 l
- mrazicí kapacita 24h : 8 kg
- roční spotřeba energie: 186 kwh
- klimatická třída: SN-ST
- super mrazení: funkce superFreezing
- hlučnost: 35 dB
- doba skladování při poruše: 11 h hod.
- LED osvětlení v chladící částí
- noFrost - již nikdy žádné odmrazování!
- elektronická regulace teploty - LED ukazatele
- nastavení funkce superCooling: automatická deaktivace
- počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla : 4 , z toho výškově nastavitelných: 2
- počet odkládacích přihrádek ve dveřích: 1
- 3 x přihrádka ve dveřích
- přihrádka na máslo/sýry
- držák na lahev
- 1x zásuvka hyperFresh na ovoce a zeleninu s řízeným klimatem; 1x zásuvka hyperFresh pro maso a ryby s teplotou blížící se 0°C
- osvětlení mrazáku
- funkce superFreezing
- 3 x transparentní mrazicí přihrádka
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 177.2 cm x 55.8 cm x 54.8 cm
- rozměry niky (V x Š x H): 177.5 cm x 56.0 cm x 55.0 cm
- závěs dveří vpravo, volitelný
- výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
- napětí: 220 - 240 V
- délka přívodního kabelu: 230 cm
- zásobník na vejce
- 1 x miska na led
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
- 1 x velká přihrádka a 1 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
hyperFresh <0 °C> – víc místa na ovoce a zeleninu. Nižší teplota pro ryby a maso.
noFrost – už nikdy nebudete muset odmrazovat.
autoAirflow – rovnoměrné chlazení udrží potraviny déle čerstvé.
Systém softClose: dveře se automaticky a jemně zavřou od úhlu otevření 20°.
LED světlo – rovnoměrné osvětlení usnadňuje orientaci v lednici.
Vestavná chladnička s mrazákem s funkcí hyperFresh <0°> pro uchování ovoce a zeleniny déle čerstvé a LED světly v chladící i mrazící části pro brilantní osvětlení uvnitř chladničky i mrazničky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 67 kg |
| EAN: | 4242003925782 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Úsporné, D |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná kombinovaná lednice |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Cenový rozptyl: | 30000-40000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Typ akce: | Zimní výprodej |
| Velikost: | Velké |
| Montáž dveří: | Napevno |
| Výbava: | Mrazák, Nulová zóna, Tlumené dovírání dvířek |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST |
| Celkový objem: | 250-300 l |
| Objem přesně: | 260 l |
| Objem lednice: | 184 l |
| Objem mrazáku: | 76 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 186 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1116 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 5580 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 11160 Kč |
| Rozměry (VxŠxH): | 1772x558x548 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 1775x560x550 mm |
| Počet polic: | 3 |
| Příslušenství lednice: | 3x Přihrádka na vejce, 1x miska na led |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |