Siemens KI86NNSE0 vestavná kombinovaná lednice iQ100
Kód: KI86NNSE0CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba- třída spotřeby energie: E
- užitný objem celkem : 260 l
- spotřeba energie: 234 kwh/rok
- super mrazení: funkce superFreezing
- hlučnost: 35 dB
- LED osvětlení v chladící částí
- elektronické ovládání - LED ukazatele
- funkce super chlazení: ne
- čistý objem chladící části: 184 l
- 3 x přihrádka ve dveřích
- 1x zásuvka Fresh Box
- čistý objem mrazicí části : 76 l
- mrazicí kapacita 24h : 4 kg
- doba skladování při poruše: 10 h hod.
- 3 x transparentní mrazicí zásuvka
- bez varovné signalizace
- superFreezing: manuální / automatická aktivace
- rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 177.2 cm x 54.1 cm x 54.8 cm
- rozměry niky (V x Š x H): 177.5 cm x 56.0 cm x 55.0 cm
- závěs dveří vpravo, volitelný
- napětí: 220 - 240 V
- klimatická třída: SN-ST
- délka přívodního kabelu: 230 cm
- zásobník na vejce
- 1 x miska na led
- Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
noFrost – abyste už nikdy nemuseli odmrazovat mrazák.
Světlo LED – díky rovnoměrnému osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky budete mít jednotlivé potraviny stále na očích.
Police SafetyGlass jsou vyrobené z extra pevného a snadno čistitelného bezpečnostního skla.
autoAirflow – rovnoměrné chlazení udrží potraviny déle čerstvé.
Ovoce a zelenina zůstanou pěkně křupavé - přihrádka Fresh Box s vlnitým dnem
Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou s funkcí lowFrost, pro méně námahy při odmrazování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné lednice |
|---|---|
| Záruka: | 5 let na celý spotřebič |
| Hmotnost: | 55.8 kg |
| EAN: | 4242003945766 |
| Energetická třída: | E |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | 165-185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Produkt: | Vestavná kombinovaná lednice |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 20000-25000 Kč |
| Otevírání dveří: | Pravé, Zaměnitelné |
| Velikost: | Velké |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Montáž dveří: | Spřažené |
| Výbava: | Mrazák |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Celkový objem: | 250-300 l |
| Objem přesně: | 260 l |
| Objem lednice: | 184 l |
| Objem mrazáku: | 76 l |
| ? Roční spotřeba energie: | 234 kWh |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1404 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 7020 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 14040 Kč |
| Materiál polic: | Bezpečnostní sklo |
| Příslušenství: | 3 x Přihrádka na vejce, 1 x miska na led |
| Počet polic: | 4 |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 1775x560x550 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 1772x541x548 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |