Siemens SN23EI03ME myčka nádobí iQ300
Kód: SN23EI03MECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba
- třída energetické účinnosti:¹ B
- energie² / voda³: 65 kWh / 9 l
- kapacita: 14 sad nádobí
- doba trvání programu:⁴ 3:35 h:min
- hladina hluku: 42 dB(A) re 1 pW
- třída hlučnosti: B
Programy a speciální funkce
- 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený
- výchozí Oblíbený program: Předmytí
- 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, intensiveZone, Poloviční náplň, varioSpeed Plus on demand
- program péče o myčku nádobí: Machine Care
- doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: hygienaPlus, Silence on demand
Technologie oplachování a sušení
- autoOpen dry a výměník tepla
- aquaSenzor
- dávkovací asistent
- iQdrive
- automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
- samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
- materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Komfort
- varioFlex systém košů
- příborová zásuvka varioDrawer
- 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému rackMatic
- kolečka s nízkým třením ve spodním koši
- zarážka proti vykolejení spodního koše
- 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
- 4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
- 2 výklopné etažéry na šálky s držákem sklenic v horním koši
Ukazatele stavu a obsluha
- připojení Home Connect přes Wi-Fi
- popisky na panelu: anglický text
- ukazatel zbývajícího času programu v minutách
- časová předvolba 1-24 hod
- povrchová úprava antiFingerprint
Bezpečnost
- aquaStop®: záruka značky Siemens domácí spotřebiče v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
- elektronická deaktivace tlačítek
- systém ochrany skla
Příslušenství
- vč. násypky na sůl
Rozměry
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 60 x 60 cm
smartStart: vylaďte svou myčku, aby upřednostnila obnovitelnou energii nebo nejnižší ceny energie.
Automatické otevírání dveří pro dokonale usušené nádobí: autoOpen dry.
Více flexibility pro pohodlnějsí ukládání nádobí se systémem košů varioFlex a příborovou zásuvkou varioDrawer.
Hodinový 65 °C: čisté a suché nádobí za pouhých 60 minut.
varioSpeed Plus – až třikrát rychlejší mytí a sušení nádobí.
Vynikající myčka nádobí s podporou wi-fi připojení s možností uložení vlastní kombinace programu a přídavné funkce a ovladatelná pomocí smartphonu nebo hlasového asistenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící myčky podle šířky |
|---|---|
| Záruka: | Siemens - Doživotní záruka AquaStop |
| EAN: | 4242003936320 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | Úsporné, B |
| ? Výška: | 82 cm, 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 6 |
| Počet souprav nádobí: | 14 |
| Produkt: | Volně stojící myčka |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 42 dB |
| Max. příkon: | 2400 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Počet teplot: | 4 |
| Spotřeba vody na cyklus: | 9 l |
| Systém sušení: | Asistent sušení, Automatické otevírání dveří, Výměník tepla |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Otevírání dveří: | Automatické otevírání dveří |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| AquaStop: | Ano |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Home Connect, Odložený start, Rychlé mytí, Konektivita, Odnímatelná vrchní deska |
| Home Connect: | Ano |
| Emisní třída hluku šířeného vzduchem: | B |
| Změčkovač vody: | Ano |
| Ukazatel soli: | Ano |
| Programy: | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Hodinový 65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený |
| Příslušenství: | SZ72010, SZ73000, SZ73100, SZ73300, SZ73640 |
| Rozměry (VxŠxH): | 845x600x600 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Vestavné mrazáky -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné vinotéky -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Myčky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |



