Siemens SN63EX14CE Vestavná myčka nádobí 60 cm iQ300
Kód: SN63EX14CECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Výkon a spotřeba- Třída energetické účinnosti: C
- energie² / voda³: 74 kWh / 9.5 l
- kapacita: 13 sad nádobí
- doba trvání programu⁴: 4:35 h:min
- hladina hluku: 44 dB(A) re 1 pW
- třída hlučnosti: B
- připojení Home Connect přes Wi-Fi
- 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Oblíbený
- výchozí Oblíbený program: Předmytí
- 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, intensiveZone, Poloviční náplň, varioSpeed Plus on demand
- program péče o myčku nádobí: Machine Care
- Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)
- autoOpen dry a výměník tepla
- aquaSenzor
- dávkovací asistent
- iQdrive
- automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
- samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
- materiál vnitřní vany: nerezová ocel
- koše flex
- příborová zásuvka varioDrawer
- kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni ukládání
- zarážka proti vykolejení spodního koše
- 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému rackMatic
- 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
- 4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
- 2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
- 2 výklopné etažéry na šálky ve spodním koši
- tlačítka ovládání nahoře
- popisky na panelu: anglický text
- infoLight (modrý)
- ukazatel zbytkového času v minutách
- časová předvolba 1-24 hod
- aquaStop®: záruka značky Siemens domácí spotřebiče v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
- systém ochrany skla
- vč. násypky na sůl
- vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 59.8 x 55 cm
varioSpeed Plus – až třikrát rychlejší mytí a sušení nádobí.
Koše flex a příborové zásuvky - vysoká flexibilita a snadné používání při nakládání a vykládání nádobí.
infoLight: modré světlo je během fáze mytí projektováno na zem, po ukončení fáze mytí a sušení zhasne.
Home Connect – ovládejte svou chytrou myčku, ať jste kdekoli.
Tlačítko Favourite – abyste své oblíbené mycí programy našli rychleji.
Vynikající myčka nádobí s podporou wi-fi připojení s projekcí stavu programu na podlahu, ovladatelná pomocí smartphonu nebo hlasového asistenta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky nádobí |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 4242003862551 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Úsporné, C |
| ? Výška: | 82 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 6 |
| Počet souprav nádobí: | 13 |
| Typ: | Plně integrovaná |
| Produkt: | Vestavná myčka |
| Značka: | Siemens |
| Max. hlučnost: | 44 dB |
| Max. příkon: | 2400 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Počet teplot: | 4 |
| Spotřeba vody na cyklus: | 9,5 l |
| Systém sušení: | Asistent sušení, Výměník tepla |
| Cenový rozptyl: | 25000-30000 Kč |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Home Connect, Rychlé mytí, Signalizace na podlaze |
| Vhodné do IKEA metod: | Ne |
| Otevírání dveří: | Automatické |
| Třída emisí hluku: | B |
| Konektivita: | WiFi |
| Změčkovač vody: | Ano |
| Ukazatel soli: | Ano |
| Programy: | Auto 45-65°C, Eco, Intenzivní, Program Quick wash 45 °C (Rychlý 45 °C), Quick L, Vlastní program |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 815x600x550 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 815x598x550 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens-test.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodu proč si vybrat Siemens" list="**Technologie bez kompromisů**\nNSiemens patří mezi lídry v inovacích – nabízí chytré funkce, automatizaci a propojení spotřebičů, které vám usnadní každodenní život.;**Precizní německá kvalita**\nKaždý spotřebič je navržen s důrazem na detail, dlouhou životnost a maximální spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout po mnoho let.;**Nadčasový design**\nMinimalistický a elegantní vzhled spotřebičů Siemens perfektně zapadne do moderní kuchyně i domácnosti a dodá jí prémiový charakter.;**Úspora energie i času**\nDíky pokročilým technologiím jsou spotřebiče energeticky efektivní a zároveň šetří váš čas – od rychlého vaření až po inteligentní praní či chlazení.;**Chytrá domácnost na dosah**\nS funkcemi jako Home Connect můžete své spotřebiče ovládat na dálku, sledovat jejich stav a mít domácnost pod kontrolou odkudkoliv." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Oslnivé století" text="Za posledních 100 let se značka Siemens stala synonymem pro průmyslové technologie, navržené tak, aby do vašeho domova přinesly revoluční změny. Nabízí jedinečné, inuitivní uživatelské zážitky. Včera jsme uvedli na trh produkty, které nadchnou i zítra." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="21. století: Doba Networkingu" text="IoT, internet věcí, změnil naše možnosti networkingu. Fyzická vzdálenost přestala být jakoukoli překážkou. Můžeme žít v různých částech planety a smysluplně napřímo konverzovat. Spotřebiče Siemens komunikují nejen s námi, ale také mezi sebou navzájem." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="2014: Domácí spotřebiče Siemens se připojují" text="Svět je stále propojenější a komunikace vstupuje na všech úrovních do nové éry. Když Siemens v roce 2014 zavedl první domácí spotřebiče s technologií Home Connect, přišla nová forma komunikace i do vašich domovů. Ukázalo se, že chytré technologie umožňují vést domácnost a každodenní život s větší intuicí, než dříve." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="2008: Technologie sušení Zeolith®" text="Jednou z klíčových prorit pro každého výrobce spotřebičů byla a stále je energetická účinnost. Oceňovaná technologie sušení Zeolith® pro myčky nádobí přesně toto splnila. Díky využití speciálního přírodního minerálu se výrazně zefektivnil a zrychlil cyklus sušení - potřebuj o 30 minut méně než cykly běžných myček nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1986: Vestavné kuchyně" text="Mít všechny spotřebiče pro vaření, pečení a chlazení jako volně stojící předměty v kuchyni bylo v té době běžné ve většině kuchyní. Domácí spotřebiče Siemens byly o krok napřed a vyvinuly vestavné domácí spotřebiče. top změnilo uspořádání a styl kuchyně a započalo éru, ve které začal na význam získávat kromě funkčnosti i design." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1973: Trouba, který se sama čistí" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="1930: Vývoj absorpční chladničky" text="Na začátku dvacátého století se domácí chladničky stávaly více a více populárními. Společnost Siemens v tomto hrála významnou roli. Například během 30. let 20. století Siemens uvedl na trh domácí chladničky s použitím pokročilého absorpčního systému "Normelli". Jednalo se o optimalizovaný absorpční systém, který využíval místo jednoho hned tři chladící cykly, čímž se zvýšil objem vnitřního prostoru a energetické účinnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/Siemens7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="1928: Turbo pračka" text="Používání silných a často škodlivých prostředků na čištění trouby bylo nevyhnutelnou součástí jejich používání. To platilo jen do roku 1973, kdy inženýr Josef Ackernmann vynalezl elektrickou troubu s funkcní pyrolýzy. Tento automatický proces značně usnadnil čištění trouby bez nutnosti použití čistících prostředků. proces sice trval několik hodin, byl ale plně automatický." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/siemens/siemens8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Siemens patří mezi průkopníky chytré domácnosti a její spotřebiče můžete propojit přes aplikaci Home Connect? Díky tomu máte svou domácnost pod kontrolou odkudkoliv – ať už jde o spuštění trouby, kontrolu myčky nebo nastavení ideální teploty v lednici.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Řada iQ700" src="https://www.youtube.com/watch?v=ztbMgKx8aFw"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |