AEG BCS331150M Vestavná trouba série 6000 FLEXI SurroundCook
Kód: BCS331150MCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Rovnoměrné a konzistentní výsledky pečení
Zlatavé zabarvení zapečených brambor. Silná kůrka hovězího filetu. Vlhký střed bohatého čokoládového dortu. K pravidelnému dosahování rovnoměrných výsledků pečení je nutné přesně řízené teplo, které je po vaší troubě rozváděno plynule. Na rozdíl od standardních trub pokročilá technologie ventilátoru trouby SurroundCook zajišťuje, že ke všem částem vašeho pokrmu se dostane přesné množství potřebného horkého vzduchu. Rovnoměrně. Konzistentně. Ať se jedná o jeden nebo několik pokrmů.
Perfektní propečení bez ohledu na množství
Kruhové topné těleso přispívá k rovnoměrnému propečení pokrmů uvnitř celé trouby. A to dokonce i tehdy, když je naplněna třemi plechy. Každá porce bude stejně propečená a chutná.

Čištění bez zbytečné námahy
Katalytický samočisticí systém umožňuje perfektní údržbu trouby. Teplem aktivovaný povrch stěn absorbuje mastnotu, která se následně vypálí.

Letmý pohled zajistí perfektní kontrolu
Letmým pohledem na displej umístěný na časovači zkontrolujete stav vašeho pokrmu. Přehledná obrazovka umožňuje nastavit zvukovou výstrahu, zkontrolovat čas zbývající do konce přípravy jídla a přesně nastavit časovač.

Rovnoměrné propečení v každém soustu
Efektivní využívání energie znamená i efektivní vaření. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se rychleji vyhřeje a teplota pečení může být až o 20 % nižší. Tím šetříte čas i energii.

Větší plocha plechu, více porcí
Méně není vždy více, obzvláště u chutných dobrot z trouby. S XL plechem na pečení, jehož plocha je o 20 % větší než u plechů standardních rozměrů, upečete více dobrot, kterými můžete nadchnout své hosty.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 7332543503148 |
| Barva: | Nerezová |
| ? Čištění: | Katalytické |
| Energetická třída: | A |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Horkovzdušná trouba |
| Značka: | AEG |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 3500 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Vnitřní objem: | 71 l |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Samočistící trouba: | Ano |
| Výbava: | Teleskopický výsuv |
| Série: | 6000 |
| Typ trouby: | Horkovzdušné, S grilem |
| Vzhled: | Moderní |
| Systém tepelné úpravy: | Ventilátor, Kruhové topné těleso |
| Požad. jištění (A): | 16 |
| Funkce trouby: | Spodní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Gril, Světlo, Pečení pizzy, Pravé horkovzdušné pečení, Turbo gril |
| Plocha největšího plechu (cm²): | 1444 |
| Výbava trouby - rošty: | 1 běžný rošt chromovaný |
| Výbava trouby - plechy: | 1 smaltovaný koláčový plech na pečení , , 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt |
| Protiotisková ochrana: | Ano |
| Vnitřní světlo: | Ano |
| Dětská pojistka: | Ne |
| Funkce minutky: | Ano |
| Rozmrazování: | Ano |
| Tlumené zavírání dveří: | Ne |
| Distribuce: | CZ |
| Rozměry (VxŠxH): | 594x595x567 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 590x560x550 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Jak probíhá čištění katalytické trouby AEG
Teleskopické výsuvy do trouby
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |
