AEG FFB53630ZW Volně stojící myčka nádobí Technologie AirDry
Kód: FFB53630ZWCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
Každá sklenice v dokonale chráněné poloze
Držák GlassHolder v myčkách nádobí AEG zajišťuje úplnou ochranu pro veškeré vaše skleněné nádobí. Dolní koš je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes®, které jsou speciálně navrženy tak, aby sklenice držely na místě. Během každého programu se tím předchází poškození nádobí.

Měkké hroty pro bezpečí křehkého skla
Křehké sklenice vyžadují tu nejšetrnější péči. Gumové hroty SoftSpikes® v horním koši této myčky poskytnou křehkým kouskům oporu a ochranu. Účinně stabilizují vaše sklo, čímž zamezují jeho poškození.

Automatické otevření dvířek AirDry
Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zajišťuje efektivnější sušení a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Už žádné zaschlé kapky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | + 10 let na invertorový motor po registraci |
| Hmotnost: | 45.35 kg |
| EAN: | 7332543600083 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | D |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 63 cm |
| Místo pro příbory: | Košík |
| Počet programů: | 5 |
| Počet souprav nádobí: | 13 |
| Produkt: | Volně stojící myčka |
| Značka: | AEG |
| Max. hlučnost: | 46 dB |
| Spotřeba vody na cyklus: | 10 l |
| Systém sušení: | Automatické otevírání dveří |
| Cenový rozptyl: | 10000-15000 Kč |
| Funkce: | Odložený start, Ochrana proti přetečení |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem: | C |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): | 84 |
| Trvání programu (h:min): | 3:57 |
| Index energetické účinnosti: | 49.9 |
| Rozměry (mm): | 850x600x625 |
| Délka přívodního kabelu (m): | 1.5 |
| Délka napouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Programy: | 30 minutový 60 °C, AutoSense 45-70 °C, eco, sklo 45 °C, intenzivní 70 °C |
| Délka vypouštěcí hadice (cm): | 150 |
| Příkon (W): | 1950 |
| Napájecí napětí (V): | 220-240 |
| Požad. jištění (A): | 10 |
| Frekvence (Hz): | 50 |
| Zařízení proti zaplavení: | spínací plovák |
| Typ motoru: | Invertor motor |
| Vodní senzor: | Ano |
| Displej zobrazuje: | zpožděný start, zbývající čas, servisní kód |
| FuzzyLogic - množstevní automatika: | Ano |
| Kolečka a nožičky: | 4 nastavitelné nožky (0-1cm) |
| Indikace probíhajícího programu: | LED |
| Indikátory funkcí: | zpožděný start, leštidlo, sůl |
| Další indikátory: | zpožděný start 1-24h, otevření dveří, fáze sušení, konec, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, úspora času, fáze mytí, XtraDry |
| Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |