AEG NBP9S881DT parní trouba SteamPro
Kód: NBP9S881DTCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Dokonalost na nové úrovni – chytré vaření na dosah ruky Trouba 9000 ProAssist SteamPro CamCook® rozpoznává pomocí umělé inteligence vaše oblíbené pokrmy pro dokonalé zhnědnutí. Víceúrovňová parní funkce vylepšuje pečení, opékání, přípravu v páře, smažení horkým vzduchem a přípravu metodou Sous-Vide. Vždy lahodné pokrmy.CamCook® s kontrolou opečení. Pokaždé výtečné výsledky CamCook® pomocí kamery a umělé inteligence rozpoznává vaše oblíbené pokrmy a pokaždé je připraví podle vašich představ. Díky funkci pro kontrolu opečení dosáhnete perfektního výsledku přesně tak, jak to máte rádi.
Vaření s párou umí zachovat až 90 % vitaminu C.
SteamPro se sous-vide vařením vám umožní péct, opékat, dusit, ohřívat a vařit v páře při přesně kontrolované teplotě. Steamify přidává správné množství páry a díky tomu budou vaše oblíbená jídla křupavá a chutná a zachovají si až 90 % vitaminu C.
Založeno na externích testech srovnávajících množství vitamínu C v syrové brokolici a brokolici vařené v páře. Test byl proveden na základě zjišťování kyseliny askorbové (vitaminu C) v jídle pomocí metody HPLC / viditelného UV.
Dokonalé výsledky pouhým stisknutím tlačítka na displeji CookSmart Touch Pro
Náš nejmodernější způsob vaření s displejem CookSmart Touch Pro, který přizpůsobí přípravu jídel vašim představám. Vaše oblíbená jídla jsou na dosah ruky díky inteligentním návodům na displeji, užitečným pokynům a automatickému nastavení úrovně páry pro dokonalé výsledky za všech okolností.
Nechte AI vylepšit vaše recepty pomocí páry
AI TasteAssist vylepší tradiční recepty pomocí páry. Jednoduše odešlete online recept do trouby prostřednictvím aplikace a nechte AI optimalizovat čas, teplotu a funkci, což vám pomůže vytvořit chutnější pokrmy s menším množstvím energie.
AI TasteAssist v rámci aplikace AEG dokáže importovat recepty. Aplikaci AEG lze stáhnout v aplikacích App Store a Play Store.
Aktualizace na dálku. Vždy o krok napřed
Trouba se všemi nepostradatelnými funkcemi – parním samočištěním, funkcí AirFry+ a přesnou teplotní sondou. Zajišťuje výjimečný výkon od samotného počátku. Díky aktualizacím na dálku se vyvíjí spolu s vašimi představami a postupem času zpřístupňuje nové funkce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby podle značky |
|---|---|
| Hmotnost: | 39 kg |
| EAN: | 7333394137360 |
| Barva: | Černá matná |
| ? Čištění: | Parní |
| Energetická třída: | A++ |
| ? Výška: | 60 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
| Produkt: | Parní trouba |
| Značka: | AEG |
| Gril: | Ano |
| Max. příkon: | 3500 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Vnitřní objem: | 70 l |
| Cenový rozptyl: | Nad 40000 Kč |
| Samočistící trouba: | Ano |
| Typ akce: | Novinka |
| Výbava: | Teleskopický výsuv, Teplotní sonda, Tlumené dovírání dvířek |
| Instalace spotřebiče: | 1899,- |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Typ trouby: | Parní, S grilem, Vakuové vaření, Asistované vaření |
| Vzhled: | Moderní |
| Počet skel ve dvířkách: | 4 |
| Teplotní rozsah: | 30°C - 230°C |
| Systém tepelné úpravy: | Ventilátor, Kruhové topné těleso, Pára |
| Požad. jištění (A): | 16 |
| Funkce trouby: | Bottom|Pečení chleba|Rozmrazování|Dehydrate|Dough prove|Grill|Heat save fan|Horký vzduch|Hot air & Bottom|Roast|Slow cook|Režim SousVide|Pára|Steamify|Stew|Top|Top & Bottom|Hot air & Top|Uchovat teplé|Ohřev talířů|Preserve|ProSteam: Steam Full|ProSteam: Steam High|ProSteam: Steam Low|ProSteam: Steam Medium|Refresh|Reheat |
| Výbava trouby - rošty: | 1x chromovaný rošt |
| Výbava trouby - plechy: | 1 smaltovaný koláčový plech na pečení|1 odkapávací pekáč šedý smalt|1 Easy2Clean Patisserie tray|1 sada s děrovaným pekáčem 2/3 |
| EPREL Registration Date_E20: | 2026-03-30 |
| Rozměry (VxŠxH): | 595x595x567 mm |
| Distribuce: | CZ |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 590x560x550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |