AEG NCT64B00CB indukční varná deska s odsavačem
Kód: NCT64B00CBCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Flexibilní vaření s funkcí Bridge Funkce Bridge umožňuje propojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak velkou plochu na vaření. Rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše – ideální pro větší hrnce nebo plancha gril.Maximální volnost při projektování kuchyně Kuchyň podle vašich představ. Kombinace rychlé, výkonné indukční varné desky s integrovaným odsavačem par umožňuje naplánovat si kuchyň s menšími omezeními pro umístění varné desky.
Flexibilní vaření s funkcí Bridge
Funkce Bridge umožňuje propojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak velkou plochu na vaření. Rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše – ideální pro větší hrnce nebo plancha gril.
Přesné ovládání výkonu pomocí Direct Touch
Individuálním posuvným ovládáním Direct Touch můžete pro každou varnou zónu nastavit až devět úrovní výkonu PreciseHeat po polovičních hodnotách. Samostatné časovače pro jednotlivé zóny umožňují koordinovanou přípravu několika pokrmů současně.
Svěží vzduch v kuchyni až po dobu jednoho roku
Přiložený filtr OdourClean Standard s aktivním uhlím omezuje zápach z vaření. Pro udržení výkonu odsavače a zajištění svěžího vzduchu v kuchyni se dá snadno vyměnit. Anebo ho můžete nahradit filtrem OdourClean Plus.*
* Uvedená životnost je odhad na základě interního testování. Výkon se může lišit v závislosti na individuálním způsobu a podmínkách používání; skutečná životnost může být kratší nebo delší.
Automatické ovládání odsavače. Přizpůsobuje se tomu, jak vaříte
Automatické ovládání odsavače umožňuje soustředit se na to podstatné – na vaření. Varná deska automaticky zapne a nastavuje úroveň odsávání podle vašich činností při vaření, takže vzduch v kuchyni zůstává svěží a vy máte ruce volné na vaření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované s varnou deskou |
|---|---|
| EAN: | 7333394118468 |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | A+ |
| Provedení: | Bez rámečku, Zápustné do desky |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Kombinovaná varná deska s odsavačem |
| Značka: | AEG |
| Napájecí napětí: | 220-240 V, 400 V |
| Cenový rozptyl: | 25000-35000 Kč |
| Typ instalace: | Ve varné desce |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykový slider, Posuvný slider |
| Počet varných zón: | 4 |
| Funkce varné desky: | Automatické propojení s odsavačem par, Dětský zámek, Hob2Hood, Minutka, Power management, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Spodní |
| Montážní otvor: | 56x49 cm |
| Max. výkon odsávání: | 490 m3/h |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 230x560x490 mm |
| Distribuce: | CZ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg-logo.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat AEG" list="**Skvělé není dost dobré**\nAEG posouvá hranice běžných spotřebičů. Přináší technologie, které jdou nad rámec očekávání – vyšší výkon, větší komfort a výsledky bez kompromisů.;**Inovace, které dávají smysl**\nTechnologie jako ProSteam® nebo SensePro® reálně šetří čas, energii i vodu a zároveň zlepšují výsledky při vaření i péči o prádlo.;**Udržitelnost bez kompromisů**\nSpotřebiče AEG jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, aniž by slevily z výkonu. Méně vody, méně energie a delší životnost.;**Péče o vaše oblečení**\nTechnologie AbsoluteCare® a 3D Scan chrání vaše oblečení, zachovávají jeho tvar, funkčnost i vzhled po mnohem delší dobu.;**Dokonalé vaření bez námahy**\nChytré funkce vám pomohou vařit přesně a s jistotou. AEG posouvá vaše kulinářské dovednosti na novou úroveň bez složitostí." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Skvělé není dost dobré" text="AEG je vedoucí značkou, protože překonává konvence a vytváří inovace, které jdou nad rámec očekávání. Spojuje špičkový výkon, udržitelnost a design, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy ve své domácnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nová definice lepší budoucnosti" text="AEG neustále vyvíjí řešení, která minimalizují dopad na životní prostředí a podporují udržitelnější životní styl. Díky moderním technologiím šetří energii, vodu i vaše náklady – bez ztráty výkonu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Chuť zítřka" text="S inovacemi jako SensePro® získáte maximální kontrolu nad vařením. Přesná regulace teploty pomáhá zachovat chuť, strukturu i živiny surovin a zároveň šetří energii. Vaření se tak stává jednodušší a profesionálnější." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Udržitelná móda" text="Technologie AbsoluteCare® a 3D Scan pečují o vaše oblečení tak, aby vydrželo déle jako nové. Zachovávají jeho vlastnosti, tvar i funkčnost a zároveň snižují spotřebu energie i vody." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/aeg/aeg4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…technologie ProSteam® dokáže snížit spotřebu vody při osvěžení prádla až o 96 % oproti klasickému praní? Díky tomu šetří nejen čas, ale i životní prostředí.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Matný povrch Saphirmatt®" src="https://www.youtube.com/watch?v=t0yzOjXYLPo"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | ELECTROLUX, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4 https://www.aeg.cz |
| E-mail : | zakaznicke.centrum@electrolux.com |