Beko BDFN36653XC
Kód: BDFN36653XCCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
BDFN36653XCTřída en. účinnosti
BHlučnost
43Velikost
Šířka 60 cmBarva
NerezCornerIntense™
Perfektně umyté nádobí i v rozích myčkyOproti běžnému mycímu ramenu má CornerIntense™ vylepšený tvar a pohybuje se po čtverci, nikoliv po kružnici jako běžné rameno. Díky tomu se voda s mycím prostředkem dostane do všech rohů myčky a umyje nádobí v rozích stejně dobře, jako by bylo umístěné uprostřed spodního koše. Nádobí tak můžete rozmístit po celé ploše mycího koše s jistotou, že bude dobře umyté.

Automatické otevření dveří SelfDry
Rychleji suché nádobíAutomatické otevření dveří SelfDry umožňuje uniknutí přebytečné vlhkosti z prostoru myčky po skončení programu. Díky tomu je nádobí dříve suché a je připravené k uložení.

Příborová přihrádka
Pěkně umyté příbory i více místaPříborová přihrádka poskytuje dostatek prostoru pro rozložení příborů a drobného nádobí a je vybavená i vlastním sprchováním. Díky příhrádce se tak ve spodním koši uvolní další místo pro velké kusy nádobí.

HygieneIntense
Hygienicky čisté nádobí na 99,99 %"Program HygieneIntense je speciálně navržený pro mytí a dezinfekci nádobí zároveň. Během programu je nádobí dezinfikováno horkou párou, která pronikne do všech záhybů a skulinek, a potom je ještě oplachováno horkou vodou. To vše zaručí nejen umytí nečistot, ale také odstranění 99,99 % virů a bakterií*. Kromě běžně používaného nádobí je program vhodný zejména pro dětské láhve a další pomůcky. *otestováno na Enterococcus faecium, Bovine Coronavirus, Murine Norovirus "

Quick & Shine program
Umyto a usušeno za 58 minutPlnohodnotný program myčky Beko dokáže umýt a usušit plnou náplň myčky za 58 minut. Není potřeba dělat žádné kompromisy mezi množstvím špinavého nádobí a délkou mytí. Rychlý program myje horkou vodou i suší, takže je nádobí do hodiny připravené.

Fast+
Rychlé mytí, když je návštěva za dveřmiPokud spěcháte, zkraťte si zvolený program. Funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně.

SteamGloss®
Sklo bez zaschlých kapek vodyStůl je prostřený, ale sklenice vypadají, jako by na nich byly zaschlé kapky vody. O 10 minut prodloužený cyklus sušení funkce SteamGloss® zajistí, aby sklenice zářily jako nové. O 23 % zářivější sklo a o 30 % zářivější porcelán jistě oslní všechny kolem prostřeného stolu. *Testováno v laboratořích externích společností

Sklopné držáky nádobí
Místo navíc na hrnce a pánvePři každém vaření používáte hrnce a pánve různých velikostí, a potřebujete myčku, která to chápe. Držáky nádobí v našich myčkách můžete snadno sklopit nebo úplně vyjmout a místo nich dát velké hrnce a pánve. Doby, kdy bylo nutné mýt největší nádobí ručně, už jsou bohudík dávno pryč!

SelFit®
Stabilní poloha dvířek v jakékoliv polozeChcete vyjmout nádobí z myčky, ale otevřená dvířka zabírají tolik místa, že se okolo dá sotva projít. Díky funkci SelFit® můžete dvířka otevřít do jakékoliv polohy a vkládat nebo vyjímat nádobí, aniž by vám dvířka překážela. Odolný mechanismus navíc dokáže unést nábytková dvířka o hmotnosti až 9 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící myčky nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 10 let na motor po registraci |
| Hmotnost: | 54.7 kg |
| EAN: | 8690842591525 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | B |
| ? Výška: | 85 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| Místo pro příbory: | Zásuvka |
| Počet programů: | 6 |
| Produkt: | Volně stojící myčka |
| Značka: | Beko |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Systém sušení: | Aktivní, Automatické otevírání dveří |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| AquaStop: | Ano |
| Funkce: | AquaStop, Odložený start, Rychlé mytí |
| Rychlé mytí: | Ano |
| Třída en. účinnosti: | B |
| Záruka: | 10 let na motor |
| Typ displeje: | LED |
| Snadno skládatelné držáky talířů (horní koš): | 3 |
| Spodní rameno pro intenzivní mytí: | Ano |
| Odložený program: | Ano, s manuálním nastavením až na 24 hod. |
| Funkce Tableta: | Tableta |
| Senzor znečištění: | Ano |
| Automatické otevření dveří: | Ano |
| Druh instalace dveří: | SelFit® |
| Spotřeba energie (kWh/cyklus): | 0.664 kWh |
| Počet sprchovacích úrovní: | 3 |
| Power Consumption in 'left-on mode' (Pl) (W) (EP): | 1.00 |
| Power Consumption in ‘off-mode’ (Po) (W) (EP): | 0.50 |
| Declaration Program Duration (EP): | 240 |
| Duration of the Left-on Mode (Tl) (min) (EP): | 5 |
| Třída hluku (EU_2021_EP): | B |
| Rozměry (VxŠxH): | 850x598x600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]