Beko HII64200FMTW indukční varná deska
Kód: HII64200FMTWCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" subtitle="Beko HII64200FMTW – bílá indukční varná deska" text="Indukční varná deska Beko HII64200FMTW v moderním bílém provedení nabízí rychlé, úsporné a přesné vaření. Díky technologii IndyFlex lze spojit varné zóny pro větší nádobí, zatímco Power Management umožňuje přizpůsobit výkon podle elektrického zapojení. Dotykové ovládání a devět úrovní výkonu zajišťují pohodlné a přesné nastavení teploty."][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Proč si vybrat Beko HII64200FMTW?" list="**IndyFlex® spojení zón**\nMožnost vytvořit větší varnou plochu pro velké hrnce.;**PowerBoost**\nRychlejší zahřátí a dosažení varu.;**Power Management**\nPřizpůsobení výkonu podle zapojení.;**Dotykové ovládání**\nPřímé a jednoduché nastavení výkonu.;**9 úrovní výkonu**\nPřesná regulace teploty.;**Moderní bílý design**\nStylový vzhled do světlých kuchyní." listType="nečíslovaný" img="https://cdn.myshoptet.com/usr/www.parolek-shop.cz/user/shop/big/37263_beko-hii64200fmtw.png?68664739"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="IndyFlex® – flexibilní varná plocha" text="Technologie IndyFlex umožňuje spojit dvě varné zóny do jedné větší plochy. Ideální řešení pro velké hrnce, pekáče nebo grilovací desky." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_IndyFlex_Cooking/BI-Hob-IndyFlex-Primary.png"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="Power Management" text="Funkce Power Management umožňuje nastavit maximální výkon desky podle elektrického zapojení. Díky tomu ji lze bezpečně používat i při připojení na 230 V." img="https://www.beko.com/content/dam/czechia-cz-aem/czechia-cz-aemProductCatalog/technology/tech_PowerManagement_Hob/PowerManagement-FV.png"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**Indukční varná deska zahřívá přímo dno nádoby, takže vaření je rychlejší a energeticky úspornější než u klasických elektrických desek.**"][/mimebox]
[faq iconTitle="/user/documents/mime/src/icon/iconFaq.svg" title="Často kladené dotazy" bg="#F6F6F6"] [mimebox type="faq" titleFaq="Kolik úrovní výkonu nabízí varná deska?" textFaq="Indukční varná deska nabízí 9 úrovní nastavení výkonu."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Lze spojit varné zóny pro větší nádobí?" textFaq="Ano, technologie IndyFlex umožňuje spojit dvě zóny do jedné větší varné plochy."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Na jaké napětí lze desku připojit?" textFaq="Varnou desku lze připojit na 230 V i 400 V."][/mimebox] [mimebox type="faq" titleFaq="Jaká je šířka varné desky?" textFaq="Šířka varné desky je 60 cm."][/mimebox] [/faq]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Indukční varné desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8690842386619 |
| Barva: | Bílá |
| ? Šířka: | 60 cm |
| Produkt: | Indukční varná deska |
| Značka: | Beko |
| Max. příkon: | 7200 W |
| Napájecí napětí: | 220-240 V, 400 V |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Časový displej: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| PowerBoost: | Ano |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykové |
| Počet varných zón: | 4 |
| Funkce varné desky: | Dětský zámek, Power management, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Série: | b300 |
| Montážní otvor: | 56x49 cm |
| Serigraphy Design: | Circular |
| IndyFlex®: | Ano |
| Počet úrovní ohřevu: | 9 |
| Stop & Go: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Funkce nastavení limitu výkonu: | Ano |
| Přední levá zóna: | Ø180 mm - 2000 W / 2300 W |
| Přední pravá zóna: | Ø145 mm - 1600 W / 1800 W |
| Zadní levá zóna: | Ø180 mm - 2000 W / 2300 W |
| Zadní pravá zóna: | Ø210 mm - 2000 W / 2300 W |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 50x560x490 mm |
| Rozměry (VxŠxH): | 52x580x510 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]