Beko RCNA406E60ZXBHN
Kód: RCNA406E60ZXBHNCENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Detailní popis produktu
RCNA406E60ZXBHNTřída energetické účinnosti
CŠířka
59.5Druh chladícího systému
BeznámrazovýBarva
PrinpieHarvestFresh™
Chrání ovoce a zeleninu před zkaženímSvětelný režim přihrádky HarvestFresh™ kopíruje střídání slunečního světla a tmy během celého dne. To udrží v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině, takže se uchová více vitamínů i chuti, než kdyby byly jen zavřené ve tmě. Uskladněné ovoce a zelenina tak brzy nevadne, nezkazí se dříve, než se sní, a ulehčí časté nakupování.

NeoFrost™
Lepší než jednoduchý NoFrostNeoFrost™ jsou oddělené chladící okruhy, které v mrazáku drží suchý studený vzduch a v chladničce zase ideální vlhkost. Nemíchá se tak vzduch mezi lednicí a mrazákem, tím pádem potraviny v lednici neosychají, nemíchají se pachy a vydrží déle čerstvé. Navíc mrazák není třeba odmrazovat a v lednici se na zadní stěně netvoří nepříjemné kapky.

EverFresh+®
Až 3x déle čerstvé ovoce a zeleninaOvoce a zeleniny vadne rychleji, pokud je v prostředí, kde se mění teplota a vlhkost. Přihrádka EverFresh+® má proto speciální cirkulaci vzduchu, která uvnitř udržuje stálou vyšší vlhkost a nižší teplotu. Ovoce a zelenina tak zůstávají déle čerstvé, šťavnaté a křupavé.

ProSmart™ invertorový kompresor
Tichý, úsporný a spolehlivýProSmart™ invertorový kompresor je tím správným srdcem ledničky. Oproti standardnímu kompresoru má až 4x tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz lednice po několik let.

Možnost otočení otevírání dveří
Nastavení směru otevírání dveří podle uspořádání kuchyněU lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

SmoothFit™ panty
Stejná šířka otevřené lednice jako zavřenéSmoothFit panty zajišťují otevření dveří bez náběhu. Tím šetří místo a umožňují mít lednici hned vedle kuchyňské linky.

LED osvětlení
LED osvětlení, úsporné a jasné osvětleníLED osvětlení má narozdíl od klasické žárovky jasnější barvu světla, ale také nižší spotřebu energie, protože se nezahřívá.

Holiday režim
Úsporný provoz, když jste na dovolenéS režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička. Zásoby tak zůstanou pořád u ledu, stejně tak jako spotřeba lednice.

CoolRoom®
Maso, ryby a mléčné výrobky vydrží déle čerstvéMaso, ryby a mléčné výrobky potřebují nižší teplotu, aby zůstaly čerstvé. Přihrádka CoolRoom® uchovává tyto potraviny při teplotě blízké nule a udržuje optimální vlhkost. Takto zůstanou potraviny čerstvé a plné chuti až 2x déle.

Bezpečnostní sklo
Vysoce odolné skleněné policeDíky bezpečnostnímu sklu nemusíte mít obavu dát do lednice i velké a těžké hrnce. Police z bezpečnostního skla jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dokážou unést až 25 kg. Jsou mnohem odolnější vůči prasknutí a poškrábání než police ze skla bez speciální úpravy, takže i těžké věci můžete do lednice uložit bez obav.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící lednice |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 kg |
| EAN: | 8690842380327 |
| Barva: | Nerezová |
| Energetická třída: | Úsporné, C |
| Mrazák: | Dole |
| Technologie: | NoFrost |
| ? Výška: | Nad 185 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 67 cm |
| Produkt: | Volně stojící kombinovaná lednice |
| Značka: | Beko |
| Max. hlučnost: | 35 dB |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Cenový rozptyl: | 15000-20000 Kč |
| Dětský zámek: | Ano |
| Otevírání dveří: | Zaměnitelné |
| Velikost: | Střední |
| Výbava: | Mrazák, Nulová zóna |
| ? Klimatická třída: | SN, N, ST, T |
| Celkový objem: | 350-400 l |
| Objem přesně: | 388 l |
| Objem lednice: | 253 l |
| Objem mrazáku: | 109 l |
| Série: | bPRO 500 |
| ? Roční spotřeba energie: | 171 kWh |
| Vzhled: | Moderní |
| ? Odhadované náklady chlazení za 1 rok: | 1026 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 5 let: | 5130 Kč |
| ? Odhadované náklady chlazení za 10 let: | 10260 Kč |
| ProSmart™ Invertorový kompresor: | Ano |
| Druh chladícího systému: | Beznámrazový |
| EverFresh+®: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
| Třída hlukové emise: | B |
| Způsob připojení HomeWhiz®: | WiFi & Bluetooth |
| Funkce Eco: | Ano |
| Režim dovolená: | Ano |
| Druh poliček chladničky: | Skleněné |
| CoolRoom®: | Ano |
| Funkce rychlé chlazení: | Ano |
| Počet zásuvek chladničky: | 1 |
| Držák na lahve / víno: | Ano |
| Rychlé zmrazování: | Ano |
| Počet zásuvek mrazničky: | 3 |
| Denní mrazicí kapacita (kg/den): | 5 kg |
| SmoothFit™: | Ano |
| LED osvětlení: | Ano |
| Umístění displeje: | Na dveřích |
| Typ ovládání: | Elektronické |
| Typ madla: | Zapuštěné |
| Maximální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 43 |
| Doba uchování při výpadku proudu (hodiny): | 18 |
| Minimální okolní teplota požadovaná pro provoz (°C): | 10 |
| Alarm otevřených dveří: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 2025x595x670 mm |
| Možnost doplňkových služeb: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/logo-beko.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Beko" list="**Skvělý poměr ceny a výkonu**\nBeko nabízí moderní technologie a spolehlivé spotřebiče za dostupnou cenu, díky čemuž si kvalitní domácnost může dovolit opravdu každý.;**Chytré funkce pro každodenní život**\nSpotřebiče Beko jsou navržené tak, aby vám usnadnily běžné činnosti – od vaření přes praní až po chlazení potravin.;**Podpora zdravého životního stylu**\nTechnologie Beko pomáhají uchovat více živin v potravinách a podporují zdravé vaření i skladování.;**Úspora času i energie**\nDíky moderním řešením šetří spotřebiče Beko váš čas, energii i náklady na provoz.;**Široká nabídka pro každého**\nAť vybavujete novou kuchyni nebo hledáte praktické řešení na chalupu, Beko má spotřebiče pro každou domácnost." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Více než 60 let inovací" text="Beko staví na více než 60 letech zkušeností a neustálého vývoje. Dnes patří mezi přední značky domácích spotřebičů a působí ve více než 130 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Značka, která roste s vámi" text="Od svého založení v roce 1955 se Beko vypracovalo mezi nejrychleji rostoucí značky v Evropě. V České republice působí od roku 2005 a patří mezi oblíbenou volbu zákazníků." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Zdravější život pro každou domácnost" text="Beko se zaměřuje na vývoj produktů, které podporují zdravý životní styl. Od spotřebičů, které chrání živiny v potravinách, až po technologie, které prodlužují jejich čerstvost." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Praktické řešení pro každý den" text="Spotřebiče Beko jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Pomáhají zvládat každodenní domácí povinnosti rychleji a efektivněji, abyste měli více času pro sebe a svou rodinu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Partner zdravého životního stylu" text="Beko spolupracuje s organizacemi jako UNICEF nebo sportovními týmy, aby podpořilo zdravý životní styl u dětí i dospělých. Spojuje technologie s odpovědným přístupem k budoucnosti." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/beko/beko6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…značka Beko působí ve více než 130 zemích světa a patří mezi nejrychleji rostoucí značky domácích spotřebičů v Evropě? Díky tomu nabízí moderní technologie dostupné pro každého.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Bezstarostný život s Beko" src="https://www.youtube.com/watch?v=tSX6yykmxZA"][/youtube-video]