Bosch BFL634GB1 Vestavná mikrovlnná trouba Serie 8
Kód: BFL634GB1CENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Mikrovlnný ohřev a druhy ohřevu- max. výkon: 900 W; 5 stupňů výkonu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W
- inteligentní invertorová technologie: maximální výkon je regulován až na 600 W při delším provozu.
- vnitřní objem: 21 l
- nerezový vnitřní prostor, skleněné dno
- CleaningAssistance: hydrolytické čištění
- elektronické hodiny s časovou předvolbou
- snadné a intuitivní nastavení funkcí a druhu ohřevu pomocí ovládacího prstence v elegantním nerezovém provedení, ovládání TouchControl
- koncept snadné obsluhy - obzvlášť snadné nastavování
- AutoPilot 7
- 3 programy pro rozmrazování a 4 programy pro vaření s mikrovlnami
- LED osvětlení
- dvířka otvíraná do strany, závěs dveří vlevo
- elektronické otevírání dveří
- ovládání pomocí senzorových tlačítek
- tlačítko start
- chladící ventilátor
- délka přívodního kabelu: 150 cm
- celkový příkon elektro: 1.22 kW
- napětí: 220 - 240 V
- vestavný spotřebič do horní skříňky o šířce 60 cm s hloubkou min. 30 cm, pro vestavbu do vysoké skříňky o šířce 60 cm
- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 382 mm x 594 mm x 318 mm
- rozměry niky (V x Š x H): 362 mm - 382 mm x 560 mm - 568 mm x 300 mm
- „potřebné rozměry naleznete v instalačních materiálech“
AutoPilot7: každý pokrm se povede díky 7 přednastavitelnými autoprogramy.
TFT-displej a ovládání: snadné obsluha díky ovládacímu prstenci kolem barevného textového displeje se symboly.
Nerezový vnitřní prostor: hladké stěny bez ostrých hran a záhybů zajistí pohodlné čištění varného prostoru.
Hydrolytické čištění Cleaning Assistance: menší úsilí při čištění díky nové možnosti čištění, kterou lze použít zejména pro čištění lehkých nečistot.
LED osvětlení: perfektní osvětlení vnitřního prostoru s minimální spotřebou energie.
Vestavná mikrovlnná trouba do niky o výšce 38cm: v ní můžete své jídlo extra rychle rozmrazit, ohřát a perfektně připravit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.9 kg |
| EAN: | 4242002813752 |
| Barva: | Černá |
| ? Čištění: | Hydrolytické |
| ? Výška: | 35-40 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Systém tepelné úpravy: | Bez grilu, Mikrovlny |
| Produkt: | Vestavná mikrovlnná trouba |
| Značka: | Bosch |
| Max. příkon: | 1200 W |
| Mikrovlnný výkon: | 900 W |
| Montážní šířka: | 56 cm |
| Napájecí napětí: | 220-240 V |
| Rozmrazování: | Ano |
| Vnitřní objem: | 21 l |
| Cenový rozptyl: | Nad 20000 Kč |
| Časový displej: | Ano |
| Otevírání dveří: | Levé |
| Otočný talíř: | Ne |
| Typ instalace: | Horní skříňka, Nad troubu |
| Velikost: | Malá |
| Zapojení do zásuvky: | Ano |
| Série: | Serie 8 |
| Instalace spotřebiče: | 1699,- |
| Vzhled: | Moderní |
| Průměr otočného talíře: | x |
| Časovač: | Ano |
| Vnitřní osvětlení: | Ano |
| Rozměry (VxŠxH): | 382x594x318 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 362x560x300 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
[mimebox type="default" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/logo-bosch.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" heading3="5 důvodů proč si vybrat Bosch" list="**Německá kvalita a tradice**\nBosch je značka s dlouholetou historií, která již po generace přispívá ke zlepšování každodenního života a spojuje spolehlivost s precizním zpracováním.;**Inovace pro moderní domácnost**\nSpotřebiče Bosch přinášejí chytré technologie, které usnadňují běžné fungování domácnosti – od automatických programů po inteligentní senzory.;**Promyšlený design a funkčnost**\nBosch spojuje elegantní vzhled s maximální praktičností, takže jeho vestavné i volně stojící spotřebiče skvěle zapadnou do každého interiéru.;**Úspora energií i času**\nPokročilé technologie Bosch pomáhají šetřit vodu, energii i váš čas, aniž by slevily z výkonu nebo výsledků.;**Chytré ovládání odkudkoliv**\nDíky aplikaci Home Connect můžete vybrané spotřebiče Bosch ovládat na dálku a mít svou domácnost pod kontrolou, i když zrovna nejste doma." listType="číslovaný" img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch14.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Věc, kterou čas změnil? Naši chuť se stále zlepšovat" text="Domácí spotřebiče Bosch již po generace přispívají ke zlepšování každodenního života. Tito nenápadní pomocníci spolehlivě plní i ty nejnáročnější potřeby svých majitelů už zhruba 150 let." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch1.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Nejmodernější výroba po celém světě" text="Od roku 2020 se spotřebiče Bosch vyrábějí po celém světě. Výrobní závody skupiny se nacházejí v Evropě, Spojených státech, Latinské Americe i Asii. Díky silné globální síti výroby, prodeje a služeb nabízí Bosch zákazníkům po celém světě špičkové německé technologie." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch2.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Elegantní multifunkční varná deska a odsavač par" text="Spojením toho nejlepšího z indukčního vaření a moderních technologií odsávání vznikla inovativní varná deska s integrovaným odsáváním. Toto úsporné řešení eliminuje potřebu samostatného odsavače par, šetří místo a přináší maximální flexibilitu při plánování kuchyně." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch3.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Slavíme 130 let" text="V roce 1886 založil Robert Bosch v německém Stuttgartu svůj podnik se dvěma spolupracovníky. V roce 2016 pak společnost oslavila 130. výročí své existence. Během této doby se Bosch vypracoval mezi největší německé podniky a působí ve více než 150 zemích světa." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch4.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Mobilní technologie vstupuje mezi domácí spotřebiče" text="Bosch umožňuje uživatelům ovládat své domácí spotřebiče pomocí aplikace Home Connect, i když zrovna nejsou doma. Můžete tak pohodlně zkontrolovat troubu, sledovat stav myčky nebo zjistit, co vám ještě zbývá v lednici – jednoduše přes mobil nebo tablet." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch5.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Hygienické praní při nízkých teplotách" text="Funkce ActiveOxygen vypere prádlo hygienicky čistě i při nízkých, energeticky úsporných teplotách. Tato technologie dokáže odstranit až 99,99 % bakterií a mikrobů, které se běžně v oděvech vyskytují, a spojuje tak šetrnost s vysokou účinností." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch6.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Trouba snů: perfektní pečení bez starostí" text="Trouby Bosch byly v roce 2014 rozšířeny o inteligentní technologie PerfectBake a PerfectRoast. Díky chytrým senzorům mají dokonalý přehled o stavu připravovaných pokrmů a automaticky přizpůsobují druh ohřevu, čas pečení i teplotu pro perfektní výsledky." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch7.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Inovace je součástí DNA značky Bosch" text="Bosch dlouhodobě patří mezi nejinovativnější společnosti na světě. Skupina dosáhla nového rekordu v inovacích s téměř 90 000 aktivními patenty a patentovými přihláškami, což potvrzuje její vedoucí postavení v oblasti technologického vývoje." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch8.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="PerfectDry s technologií Zeolith®" text="Technologie PerfectDry využívá přírodní minerál Zeolith, který přeměňuje vlhkost na teplo. To se vrací zpět do prostoru myčky a díky rovnoměrnému proudění vzduchu suší nádobí efektivně, šetrně a důkladně – včetně plastového nádobí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch9.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Přesné dávkování pracího prostředku" text="Technologie i-DOS automaticky nadávkuje tekutý prací prostředek přesně podle typu a množství prádla. Díky tomu pomáhá chránit oděvy, zlepšuje výsledky praní a zároveň šetří prací prostředek i životní prostředí." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch10.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Delší čerstvost ovoce a zeleniny" text="V roce 1989 představil Bosch technologii chlazení 0°, která pomáhá uchovávat ovoce i zeleninu déle čerstvé. Díky přesně nastaveným podmínkám skladování si potraviny zachovávají svou kvalitu i chuť po delší dobu." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch11.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvlevo" bg="#fff" heading3="Záleží nám na životním prostředí" text="Bosch dlouhodobě pracuje na udržitelnější výrobě a technologiích šetrných k přírodě. Už v 90. letech převedl výrobu chladniček v několika evropských zemích na řešení bez obsahu škodlivých freonů a dalších skleníkových plynů." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch12.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="obrazekvpravo" bg="#F6F6F6" heading3="Jeden spotřebič, mnoho možností" text="Bosch reagoval na rostoucí nároky moderní domácnosti vývojem multifunkčních spotřebičů. Právě zde vznikaly technologie, které spojily více funkcí do jednoho zařízení – například vestavné sporáky s integrovanou mikrovlnnou funkcí nebo samočisticí trouby." img="/user/documents/upload/fotky popisku/O-znacce/bosch/bosch13.jpg"][/mimebox]
[mimebox type="default" bg="#F6F6F6" textAlign="center" trida="vedeli-jste" heading3="Věděli jste, že..." heading3Color="#00B1B1" text="**…Bosch patří mezi průkopníky chytré domácnosti a díky aplikaci Home Connect můžete své spotřebiče ovládat odkudkoliv? Snadno tak zkontrolujete troubu, myčku nebo chladničku i ve chvíli, kdy nejste doma.**"][/mimebox]
[youtube-video bg="#fff" iconHeading3="/user/documents/mime/src/icon/iconVideo.svg" heading3="Chlazení Bosch" src="https://www.youtube.com/watch?v=bKkHVWq5yoY"][/youtube-video]
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |