Bosch PVS81AB16E indukční varná deska s odsavačem EcoMatt Serie 4
Kód: PVS81AB16ECENOVÉ NABÍDKYIndividuální nacenění setu, možnost uskladnění a doručení na termín.
DŮVĚRA PROFESIONÁLŮPřes 350 truhlářů a kuchyňských studií nám svěřuje své realizace.
GARANTOVANÝ PŮVODZboží výhradně pro českou distribuci přímo od výrobce.
NEJŠIRŠÍ SORTIMENTVelký výběr kuchyňských a domácích spotřebičů na jednom místě.
Související produkty
Detailní popis produktu
Matt Design: 5x méně viditelných škrábanců díky matnému povrchu.
Ventilační modul integrovaný ve varné desce: odsává páru a pachy z vaření přímo u zdroje.
Ovládání TouchSelect: zvolte varnou zónu a snadno nastavíte požadovanou úroveň výkonu.
CombiZone umožňuje více flexibility při vaření spojením dvou varných zón.
PowerBoost: až o 35 % rychlejší ohřev ve srovnání s nejvyšším výkonem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované varné desky |
|---|---|
| EAN: | 4242005586257 |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | B |
| Provedení: | Bez rámečku |
| ? Šířka: | 80 cm |
| Produkt: | Kombinovaná varná deska s odsavačem |
| Značka: | Bosch |
| Max. hlučnost: | 69 dB |
| Max. příkon: | 7400 W |
| Napájecí napětí: | 400 V |
| Cenový rozptyl: | 35000-50000 Kč |
| Materiál desky: | Sklo |
| Ovládání: | Dotykové |
| Počet varných zón: | 4 |
| Zapojení do zásuvky: | bez zástrčky (elektrické připojení elektrikářem) |
| Funkce varné desky: | Minutka, PowerBoost, Spojení varných zón |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
| Směr odtahu: | Spodní |
| Montážní otvor: | 75x49 cm |
| Max. výkon odsávání: | 622 |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
| Min. výkon odsávání: | 330 |
| Příslušenství: | 1 x Clean Air Plus pach filtr |
| Počet stupňů: | 3 + INT |
| Časovač: | Ano |
| INDICATOR_REGULATION: | 0 |
| Připojení: | 1 fáze;3 fáze |
| Rozměry (VxŠxH): | 223x802x522 mm |
| Prostor pro instalaci (VxŠxH): | 223x750x490 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-
Vestavné trouby -
Vestavné mikrovlnné trouby -
Varné desky -
Vestavné myčky -
Vestavné lednice -
Digestoře -
Vestavné kávovary -
Vestavné zásuvky -
Pračky -
Sušičky -
Lednice -
Mrazáky -
Myčky -
Sporáky
| Výrobní společnost : | BSH domácí spotřebiče s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107c, 158 00, Praha 5 www.bsh-group.com/cz |






